Світ дитинства, зітканий із казок

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/I-Lw0MXVgPAXX

Напередодні Дня захисту дітей у Міському будинку культури влаштували чудову подорож до країни Сходу, у яку дітей провели Шахразада з Аладіном. У незвичайному квесті взяли участь діти із пришкільних таборів. Що ще цікавого підготували до літніх канікул у Міському будинку культури, знають наші кореспонденти.

Хто хоча б раз у житті не мріяв володіти чарівною лампою, яка виконує всі бажання? Дітям, які цього дня прийшли на свято до Міського будинку культури, випала нагода не лише побачити цю магічну річ, а й врятувати її від злого чарівника. Адже вони стали учасниками квесту «У пошуках чарівної лампи».

/Оксана Дейнега, заступник директора МБК

Це уже стало традицією - проводити таку форму роботи в МБК, бо в нашому розпорядженні є чудовий парк, де діти зможуть побігати, відшукати скарби і в кінці отримати подарунок за свою роботу/

Традиційно Міський будинок культури у період літніх канікул проводить різноманітні розважальні програми для дітей. Щороку його співробітники дивують насиченістю та різноплановістю заходів. От і цього разу діти поринули у чарівний світ Сходу з казками Шахразади, пригодами Аладіна, сюрпризами від Джина. Створювали неповторну атмосферу на заході артисти Міського будинку культури.

/Оксана Дейнега, заступник диреткора МБК

Це і дівчата із методичної служби, а також учасники наших театральних колективів. А ще, щоб свято було яскравішим, все це супроводжується номерами наших колективів художньої самодіяльності/

Дитяча аудиторія із задоволенням виконували усі завдання, які приготували для них організатори квесту. Останні ж отримали не менше за малечу позитивних емоцій. Це й недивно, адже працювати з дітьми, зізнаються вони, - саме задоволення.

/Леся Бутенко, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності МБК

Зазвичай працюється дуже цікаво. З кожним роком стає все цікавіше та веселіше, адже діти до нас потрапляють різного віку: і дітвора, яка вже була в нас на новорічних святах, сьогодні от літні табори також завітали до нас/

Утім східний квест - не єдине, що може запропонувати полтавській малечі Міський будинок культури, запевняють у ньому. Тут вже готується дискотечно-ігрова програма «Школа супергероїв» та вистава «Чарівник Смарагдового міста». Тож нудьгувати дітям на канікулах точно буде ніколи.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію