У технічному університеті відкрили пам'ятник Володимиру Вернадському

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/mQkMK1NsgPBST

Увіковічнити пам'ять іншого науковця вирішили в Полтавському національному технічному університеті, відкривши пам'ятник Володимиру Вернадському. Презентація бюсту відбулася у рамках відзначення 150-ї річниці з Дня народження вченого.

Володимир Іванович Вернадський – один із засновників Української Академії наук, який став її першим президентом у 1918 році. Його ім'я, наголошують сучасні вчені, стоїть поряд зі світовими дослідниками.

/Анатолій Загородній, віце-президент НАН України

Історія людства має не так багато видатних особистостей, чиї ідеї визначають розвиток світової науки. Якщо говорити від древніх, то Платон, Арістотель, Галілей, Ньютон, Дарвін і, безумовно, Володимир Вернадський/

Саме тому до 150-ї річниці з Дня народження Володимира Вернадського на території Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка і відкрили пам'ятник відомому вченому.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ

Один пам'ятник буде відкрито на території університету, автор - архітектор нашого факультету. Виконав роботу скульптор Коршунов. Ця авторська робота буде щодня на подвір'ї давати студентам натхнення до наукових звершень/

Не повинне забувати про наукові досягнення Володимира Вернадського і сучасне покоління, впевнений голова Полтавської обласної ради Іван Момот.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Ті ідеї Володимира Вернадського запроваджувати у практичному житті і не бути просто експлуататорами того, що дала нам природа, особливо на Полтавській землі. А все зробити для того, щоб цю землю передати нащадкам ще кращою, ще квітучою, і ім'я Вернадського ми повинні максимально використати/

Ще одним відтвореним об'єктом до ювілею академіка, у підготовці якого взяли участь викладачі і студенти ПолтНТУ, став будинок Володимира Вернадського у Шишацькому районі, який буде надалі слугувати елементом екологічного виховання молодого покоління, запевняє ректор вишу Володимир Онищенко.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію