Боротьба з корупцією та хабарництвом в Україні посилилася та стала жорсткішою

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/ySy0vONSgPBme

Про це на прес-конференції повідомив начальник УМВС України в Полтавській області Едуард Федосов. Крім того, останній заявив, що будь-які невиправдані зазіхання на честь та гідність працівників правоохоронних органів з боку ЗМІ буде відстоювати цивілізованим методом - у суді.

Полтавщина посідає 10 місце в Україні за статистикою викриття правопорушень з ознаками корупції та хабарництва – повідомив на прес-конференції начальник УМВС України в Полтавській області Едуард Федосов. За 4 місяці поточного року в області вже розпочато 108 кримінальних проваджень за ознаками кримінальної та складено й направлено до суду 12 протоколів адміністративної корупції. У 2013 боротьба із корупцією та хабарництвом триває, і відтепер – за удосконаленим Законодавством. Кілька днів тому стаття 368 Кримінального кодексу України «Одержання хабаря» не тільки збільшила кількість частин – з 3 до 5, а й змінила та додала слів у назві – «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою».

/Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області

Особа, вже не потрібно, щоб вона отримувала хабаря. Вона може притягуватися до кримінальної відповідальності в разі прийняття службовою особою обіцянки отримати чи дати хабаря/

Це, наголосив пан Федосов, посилить боротьбу з корупцією та хабарництвом в Полтавській області.

Після обговорення статистики та нововведень перейшли до питань представників ЗМІ, де у відповідь на своє, одна з присутніх журналісток полтавського інтернет-видання отримала запрошення до суду. Для довідки: 15 травня на порталі з'явилася стаття під гучним заголовком: «У Полтаві діє мафія ДАІшників?». В останній було викладено листа народного депутата України Сергія Капліна із прізвищами працівників Державтоінспекції, звинувачених у негідній поведінці і перевищенні службових обов'язків.

/Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області

За даним фактом була призначена перевірка. Вона вчора була закінчена і інформація не знайшла свого підтвердження. Якщо вона не несе смислового значення і не відповідає дійсності, ми за ці прояви будемо звертатися, і наскільки я знаю, наші працівники, прізвища яких фігурували в матеріалі, вже звернулися чи звернуться до суду у приватному порядку/

Плюс, додав Едуард Федосов, як юридична особа до суду звернеться і юридичний відділ УМВС в Полтавській області. Позиватися планують і до видання, і до прес-служби нардепа.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію