У 40 життя тільки починається

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/5pX3IU-hgPAqS

Відомий вислів героїні безсмертної радянської кінокласики «Москва сльозам не вірить»: «У 40 життя тільки починається» для українців – цілком реальна перспектива. Згідно з інноваційною складовою Закону України «Про зайнятість населення», громадяни віком 45+ відтепер можуть отримати від держави ваучери на оплату навчання, перекваліфікації та здобуття нової професії. Детальніше – далі у випуску.

Ситуація із зайнятістю населення на Полтавщині - стабільна та прогнозована. Про це на прес-конференції повідомив перший заступник директора Полтавського обласного центру зайнятості. Юрій Кудря запевнив, що, враховуючи минулорічні показники, і в 2013-му кризових явищ в області не очікується.

/Юрій Кудря, перший заступник директора Полтавського обласного центру зайнятості

Ми по рівню зайнятості зараз маємо десь 5 місце по Україні - це дані Міжнародної організації праці за 12 рік. Зростання десь на 1-2% до 2011 року. І, відповідно, знизився рівень безробіття/

Крім того, згідно з новим Законом України «Про зайнятість населення» (вступив в дію 1 січня 2013 року), особливий пріорітет надається інноваційній складовій цього документу - видачі ваучерів для підтримки конкурентноспроможності на ринку праці, новим можливостям для населення віком від 45 років. Простіше кажучи, – це навчання, перекваліфікація та здобуття професії за рахунок держави.

/Юрій Кудря, перший заступник директора Полтавського обласного центру зайнятості

Вона підшуковує навчальний заклад, отримує договір. Як показав досвід, 11 470, достатньо цієї суми - є ваучери на 8 - 8,5 тисяч. З договором вона приходить до центру зайнятості з розрахунквою відомостю, і Служба зайнятості перераховує на ці реквізити навчального закладу ту вартість, яка складена за навчання/

Список навчальних закладів України, які надають послугу «навчання тих, кому за 45», можна отримати у Службі зайнятості. У Полтаві, до речі, першою в Україні таким вишем стала ПДАА. Тісна співпраця, додає Юрій Кудря, ведеться і з Технічним університетом імені Юрія Кондратюка. Станом на сьогодні ваучерами вже скористалися 8 мешканців Полтавщини. До кінця року, планується, їх буде вже 800.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію