Концертом відзвітував про свою діяльність зразковий ансамбль фольклорно-стилізованого танцю «Плай»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/NMguxilDgPB9s

За вісім років існування його учасники неодноразово ставали лауреатами та призерами різноманітних конкурсів. Чим вони дивували своїх прихильників на цьому концерті, бачили наші кореспонденти.

Яскраві костюми, вражаючі хореографічні постановки, український колорит - візитівка зразкового ансамблю фольклорно-стилізованого танцю «Плай». Його учасники не втомлюються доводити, що вони найпластичніші, найартистичніші та найталановитіші.

/Лілія Довганюк, керівник зразкового ансамблю фольклорно-стилізованого танцю «Плай»

Наш колектив існує 8 років. Зараз ми носимо звання «зразковий», і от сьогодні і на майбутнє у наших планах – отримати звання «народний»/

На своєму звітному концерті колектив «Плай» продемонстрував усе те, чому його учасники навчилися за цей рік. А це - десятки нових танцювальних композицій, які не залишили жодного глядача у залі байдужим. Це й недивно, адже колектив вирізняє з-поміж інших одна особливість.

/Марина Редунова, учасниця зразкового ансамблю фольклорно-стилізованого танцю «Плай»

Особливість у тому, що ми поєднуємо народний танець із сучасним танцем/

Ця «родзинка» і є запорукою успіху колективу. Утім маленькі танцюристи відзначають: їхні чудові виступи багато в чому залежать від атмосфери в ансамблі та, звичайно, від його керівника.

/Бліци

- Мені дуже подобається. У нас вчителька найкраща з усього нашого закладу. Вона добра, у нас дуже гарні танці і нам всім подобається

- Мені подобаються танці. Я танцюю в чотирьох танцях, мені подобаються ці танці

- Займаюся я тут вже 3 роки. Мені все дуже подобається. Мені подобається колектив, яка тут атмосфера, як усі танцюють, тому я тут/

В арсеналі «Плаю» – чимало танців. Усі вони різні: і за настроєм, і за режисерським задумом, переконують його учасники. Кожен із них має свою найулюбленішу композицію.

/Діана Довганюк, учасниця зразкового ансамблю фольклорно-стилізованого танцю «Плай»

«Дивна Квітка», тому що він красивий, цей танець/

Нагородою та подякою від глядачів за незабутній вечір грації та танцю стали гучні оплески, які після кожного виступу дарували юним танцівникам їхні шанувальники.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію