Тільки 10 або 20 років буде діяти водійське посвідчення, видане після 13 березня 2013 року

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/C0iuArJ5gP9gD

Саме такі часові рамки встановлені Постановою Кабінету Міністрів № 185. Згідно з цим документом, в Україні з'явиться і три види водійських посвідчень. Деталі - у наступному сюжеті.

13 березня підписана постанова Кабміну про «Деякі питання виконання Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують особу чи її спеціальний статус». Документ затверджує порядок видачі всіх документів суворої звітності, в тому числі і посвідчень водія. Згідно з Постановою, говорять у ДАІ, в Україні вводиться 3 види посвідчень водія.

/Ігор Палієнко, заступник начальника УДАІ УМВС України у Полтавській області

Перший вид – це посвідчення стандартного зразка. Другий вид – це посвідчення водія з чіпом, третій вид – з чіпом, де введені дані, що стосуються власника цього посвідчення/

Нові посвідчення водія міститимуть у верхній лівій частині зі зворотнього боку безконтактний електронний носій у вигляді штрихкоду, пояснює Ігор Палієнко. Біометричний чіп містить інформацію про місце проживання особи, ідентифікаційний код, цифрові відбитки пальців рук, відцифрований образ обличчя та підпис особи. Крім того, нововведення стосуються і терміну дії документа. Права з категоріями А і В будуть дійсні 20 років, С,D, E – протягом 10 років. Ці зміни, говорять в ДАІ, не стосуються документів, виданих раніше.

/Ігор Палієнко, заступник начальника УДАІ УМВС України у Полтавській області

Посвідчення водія старого зразка, тобто, виданого на території України, починаючи з 1991 року, на яких написано «Україна», залишаються дійсними на термін, вказаний у посвідченні водія/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію