У Полтаві навчатиметься більше грузинських студентів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/sgUGTbT6gPBXm

Для розширення дружніх, наукових та культурних зв'язків в університеті економіки і торгівлі наприкінці цього тижня підписали меморандум про співпрацю між нашим навчальним закладом та містом Боржомі. Нагадаємо, що це місто - побратим Полтави, і в університеті економіки та торгівлі з минулого року відкрили навіть Грузинських культурно-освітній центр. Що нова угода принесе корисного для обох сторін - дивіться далі.

Виявилося, що зв'язки Полтави та грузинського міста Боржомі – більше, ніж просто офіційні.

/Дімітрій Берідзе, мер м.Боржомі

Тут люди дуже гарні, їжа хороша. Нагадую, що моя бабуся - з Херсону. Я вперше в Україні і я дуже щасливий/

Грузинська делегація відвідала Полтавський університет економіки і торгівлі, аби підписати меморандум про співпрацю між навчальним закладом та мерією Боржомі.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

Історично так трапилося, що кожного року із Радянського Союзу по 50 студентів із Грузії, Вірменії, Азербайжану приїздили на навчання до університету/

Нині у полтавському вузі навчається 10 студентів із Грузії, це набагато менше, ніж раніше, говорить Олексій Нестуля, втім, над цим працюють.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

Ми переконані в тому, що підписання угоди так само, як і підписані нами раніше угоди з іншими університетами Грузії, сприятиме збільшенню кількості наукових досягнень і студентів/

Гості залишилися у захваті, відвідавши Грузинський культурно-освітній центр, що діє при університеті економіки і торгівлі. І підкреслили важливість дружніх зв'язків.

/Дімітрій Берідзе, мер м.Боржомі

Ми думаємо, що цей обмін студентами, культурою дуже допоможе розвитку наших технологій. І хотілось нам прийти сюди поглянути, як тут все відбувається. Ми підписали меморандум і це сприятиме і розвитку нашої дружби також/

А ось представники міської влади говорять: крім співпраці у туристичній галузі та агробізнесі сподіваються на вирішення ще одного питання.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

Також ми обговорили питання можливого обміну дітей для оздоровлення. Це нова форма і для звичайних полтавських дітей, і для малозабезпечених/

Про символічність підписання меморандуму вели мову обидві сторони, адже за кілька днів відзначатимуть День незалежності Грузії.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію