Полтава вийшла з Асоціації міст України

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/WMyuNnzTgPBfD

Міський голова Олександр Мамай вважає, що цей крок допоможе зберегти бюджетні кошти. І в цьому його підтримали депутати міськради. Натомість дехто із полтавці із таким рішенням не згоден. Подробиці – у наступному сюжеті.

Асоціація міст України створена для того, щоб захищати законні права та інтереси міст-членів в органах державної влади, підтримувати й розвивати місцеве самоврядування в Україні. На сьогоднішній день остання об'єднує 557 міст, селищ і сіл, в яких проживає понад 80% населення України. Полтави та полтавців у цьому переліку відтепер немає. На 31 сесії Полтавської міської ради 6 скликання депутати підтримали мера та прийняли рішення про вихід із Асоціації, яка, на переконання Олександра Мамая, тягне з бюджету завеликі кошти за членство: у прес-службі ради повідомляють: у 2012 було виплачено 30 тисяч гривень, цьогоріч мали б заплатити ще близько 80-ти тисяч. А от в Асоціації міст України цю інформацію спростовують, говорять, що з 2010 року взагалі не отримували від Полтави членські внески. На підтвердження наводять опубліковані на офіційному сайті організації Звіти Ревізійної комісії АМУ, які щороку затверджуються на Загальних Зборах разом із Звітами про діяльність. Колишній керівник Октябрського району міста Олег Пругло із такою позицією міської влади категорічно не згоден, адже Асоціація міст України, на його думку, є саме тим інструментом, який може реально впливати на вирішення проблем Полтави.

/Олег Пругло, депутат Октябрської районної ради

Асоціація міст України - це інструмент для вирішення проблем, всіх проблем. Починаючи від законодавчих і закінчуючи господарськими. Це і можливість зайти спокійно у Кабмін зі своїми вимогами, можливість зайти в Адміністрацію до Президента, і до самого Президента. Якщо прийде один мер, його, можливо, не приймуть, якщо прийде організація, це інша справа, це дійсно можна зробити і так робилося завжди/

З огляду на це, вихід з Асоціації, продовжує Олег Пругло, може свідчити про некомпетентність органів місцевого самоврядування у Полтаві, та про заперечення об'єктивно існуючих очевидних проблем.

/Олег Пругло, депутат Октябрської районної ради

Це свідчить про те, що в нас на сьогоднішній день вирішені в місті всі проблеми - дороги, дахи, гаряче водопостачання, ліфти. Поради наших колег і досвід, який є в інших міст, нам не потрібен/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію