Пролунав останній дзвоник і для учнів загальноосвітньої школи №5

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/-fFpRUqNgPC4B

Пролунав останній дзвоник і для учнів загальноосвітньої школи №5. Цим дітям він сповістив радісну новину про початок літніх канікул, а одинадцятикласникам його дзвін здався трохи сумним, адже цього дня вони чують його востаннє.

/Тамара Жага, директор ЗОШ №5

Кожного травня разом із квітами, разом з весною теплий вітер приносить останній шкільний дзвоник/

Ще задовго до початку урочистої лінійки на подвір'ї школи почали збиратися святково вбрані одинадцятикласники. Це – їхнє свято, тож готувалися до нього, зізнаються дівчата, дуже ретельно.

/Юлія Домненко, випускниця ЗОШ №5

Дуже довго готувалися, увесь рік, напевно, до цього одного дня. З одного боку, це як радість, з іншого боку - смуток, тому що ми прощаємося з усіма/

/Олександра Стонога, випускниця ЗОШ №5

Трошки хвилювання відчуваю, але це радісне свято, ми закінчуємо школу/

Особливо калатає серце у класного керівника 11-А класу Нелі Володимирівни. І хоча це вже не перший випуск у житті педагога, вона все-одно не може стримати хвилювання.

/Неля Тупиця, класний керівник випускників

Звичайно, це словами передати неможливо, це дуже хвилююча подія, тому що ми є сходинкою у майбутнє життя наших дітей. Звичайно, ми за їхнє майбутнє відповідаємо, тому дуже хвилюємося/

Сумно тому, що раніше усі перемоги вони святкували разом, підтримували один одного у скрутну хвилину, тепер їхні шляхи розходяться.

/Олена Дехтярьова, випускниця ЗОШ №5

Я провчилася в цій школі 11 років, і в мене дуже багато спільних спогадів з моїм класом. Дуже було все добре, дуже не хочеться залишати школу/

Школу залишати не хочеться, а от залишити про себе яскраві враження цілком можливо, вирішили випускники. На святі останнього дзвоника вони дозволили собі трохи побешкетувати, а також... повернутися у дитинство.

До своєї рідної школи, переконані одинадцятикласники, вони повертатимуться обов'язково. І не тільки на вечори зустрічі випускників.

/Антон Батрак, випускник ЗОШ №5

Я буду сюди приходити, відчуваю, кожний рік, тому що таке незабутнє відчуття тільки раз зі мною відбувається/

Ні з чим не можна порівняти враження від прощального вальсу. Останній закружляв у танці щасливих випускників, до яких невдовзі приєдналися батьки, вчителі та гості свята.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію