На встановлення пам’ятників Тарасу Шевченку депутати облради погодили виділити понад 400 тис грн

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Сьогодні пройшла 16 сесія обласної ради 6 скликання. На ній депутати розглянули близько пів-сотні питань. Перш за все заслухали звіт голови обласної державної адміністрації Олександра Удовіченка про виконання Програми економічного і соціального розвитку області, затвердили низку цільових програм, вирішували питання про надання погоджень на видобування нафти та газу, а також інших дозволів, зокрема на користування мисливськими угіддями.

Три роки поспіль Полтавщина утримує лідерство з-поміж інших регіонів України за різними напрямками діяльності. Торік вдалося виконати практично всі показники, передбачені Програмою економічного та соціального розвитку області. У 2012-му простежувалась позитивна динаміка розвитку провідних галузей виробництва, добре спрацювали машинобудівна, нафтопереробна, гірничозбагачувальна, харчова галузі, натомість знизилося виробництво в нафтопереробній, відзначив під час звіту голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА

За рейтинговою оцінкою щодо стану соціально-економічного розвитку за підсумками минулого року Полтавщина посідає 5 місце серед областей України за економічними розвитком та друге місце - у сфері фінансів/

Торік, звітував губернатор, 65% підприємств області спрацювали прибутково, проте не уникнули й проблем. Вони, зокрема, стосуються боргів із виплати заробітної плати. 64% боржників - державні установи. Особлива увага на сесії обласної ради - затвердженню схеми планування територій області. Зокрема, депутатів непокоїло розташування промислових об'єктів, діяльність яких негативно позначиться на екологічному стані області. 28 лютого на сесії облради, як зазначалось, прийняли одразу кілька рішень на користь Полтавського гірничо-збагачувального комбінату. Нині ж дехто з депутатів вважає, що тоді погарячкував. Експлуатація ж ставка-випарника Кременчуцького нафтопереробного заводу, наголошувалося на сесії, - питання, яке потребує негайного вирішення.

/Іван Панасенко, депутат Полтавської обласної ради

Є питання «з бородою» - ставок-випарник, на нього насувається Біланівський ГЗК, а це - феноли в першу чергу, вони вже потроху плюхаються у кар'єр Полтавського ГЗК. Вистачить усім! Аж до Гадяча, Кіровограду та Києва, якщо відбудеться те, що має відбутися/

Проте голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко наголосив: не варто панікувати, питання тримає під контролем ціла армія фахівців, вони не допустять екологічного лиха.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА

Зрозуміло, що там є певні ризики екологічні, але з іншого боку, для того, щоб наповнювалась обласна казна, слід пам'ятати, що сьогодні це основні бюджетоутворюючі підприємства/

Депутати надали мисливські угіддя у користування господарствам на території Кобеляцького, Гадяцького, Миргородського, Карлівського, Зіньківського, Козельщинського, Кременчуцького та інших районів області, затвердили правила користування водними об'єктами для плавання на маломірних суднах.

/Ілля Чередніченко, перший заступник начальника Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА

Це обмеження руху швидкості на воді, введення поняття «водний мотоцикл», регулювання питання користування водним транспортом у нічний час і розмежування відстанні під час підпливання до берега/

Йшлося на сесії і про ремонт доріг. Це питання №1 для виконавчої влади, наголосив Олександр Удовіченко. Нині на казначейському рахунку знаходиться понад 30 мільйонів грн., передбачених на ремонт автошляхів місцевого значення. Ці кошти планують використати у другому півріччі цього року. Затвердили депутати на сесії і низку програм, зокрема зайнятості населення, розроблену до 2017 року, внесли зміни до програм збереження документів Національного архівного фонду та правової освіти населення. Прийняли рішення і про виділення понад 400 тисяч грн. на встановлення пам’ятників та погрудь Тарасу Шевченко у рамках обласної Програми увічнення пам’яті видатних земляків. Вже згодом вони з'являться у Гадячі, Глобиному, Чорнухах, Козельщині, Чутовому та Опішному.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію