В Полтавській торгово-промисловій палаті обрали нового президента

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/3466MxhXgPCrA

Голосування відбулося у рамках звітно-виборчої конференції. На заході підбили підсумки діяльності Палати за останні 5 років. Нині серед 27 торгово-промислових палат України Полтавська за загальними показниками якості посідає сьому сходинку.

За минулий рік Полтавська торгово-примислова палата надала суб'єктам підприємницької діяльності області послуг на суму понад 10 мільйонів гривень. Це, розповідає президент Палати Володимир Олійник, стало можливим завдяки плідній співпраці з підприємцями Полтавщини та органами влади.

/Володимир Олійник, президент Полтавської ТПП

Членська база ТПП за останні 5 років зросла майже на чверть, і на 1 січня 2013 року становила 322 фізичні та юридичні особи/

Ці та інші підсумки роботи Полтавської торгово-промислової палати підбивали на шостій звітно-виборчій конференції. Спільні зібрання, переконує віце-президент Торгово-промислової палати України Сергій Свистіль, мають чітко поставлену мету.

/Сергій Свистіль, віце-президент Торгово-промислової палати України

Вцілому така розмова повинна бути направлена, як зробити ТПП оригінальним, більш ефективним інструментом підтримки на вирішення пріоритетних завдань нашої економіки для виходу на зовнішній ринок, захистити інтереси наших виробників та експортерів/

На сьогодні серед 27 торгово-промислових палат Полтавська посідає 7 місце за загальними показниками. Це і не дивно, зазначає Сергій Свистіль, адже у діяльності полтавських підприємців спостергіється позитивна динаміка.

/Сергій Свистіль, віце-президент Торгово-промислової палати України

Приїхавши завчасно, я отримав документи. Я бачу певний прогрес, який потрібно розвивати, щоб добитися вирішення основних завдань/

На регіональному рівні, говорить заступниця губернатора Олена Адамович, Палата постійно співпрацює з місцевими органами влади.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської ОДА

ТПП на сьогоднішній день є найбільш авторитетним недержавним об'єднанням промислових підприємств і суб'єктів підприємницької діяльності. Вона виконує функції щодо забезпечення вільного здійснення бізнесу і таке інше/

На конференції делегати переобрали керівні органи Палати та обрали президента – Володимира Олійника. Крім того, у рамках заходу була підписана угода між Полтавським регіональним відділенням Української спілки промисловців, Полтавським обласним об'єднанням роботодавців та підприємців та Полтавською торгово-промисловою палатою.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію