Дружня родина Полтавського університету економіки і торгівлі відсвяткувала День вишу

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/IFl8eZBSgPDvr

Традиційно святковий концерт влаштували на Співочому полі. Серед «родзинок» вечора – виступ гурту «Авіатор» та феєрверк. Про інші подарунки до Дня народження університету більше знає Крістіна Брігіда.

У Полтавському університеті економіки і торгівлі є добра традиція: наприкінці травня підбивати підсумки своєї освітньої роботи за минулий навчальний рік та одночасно святкувати день народження вишу.

/Оксана Марченко, проректор з науково-педагогічної роботи ПУЕТ

Це свято, дійсно свято для студентів, для викладачів, для випускників, для друзів університету/

День університету, говорять викладачі, – це день зустрічі випускників різних років. Тож багато колишніх студентів прийшли на Співоче поле, аби привітати свою альма-матір з Днем народження. Спогади зі студентських років, зізнаються вони, назавжди залишаться у їхній пам'яті.

/Наталія Нетовкіна, випускниця ПУЕТ

Це дійсно ніколи неможливо забути, тому що ці роки були, по-перше, дуже яскраві, по-друге, що дуже для мене корисно, я отримала знання, які потім мене зробили успішною в житті/

Ті, хто зараз здобувають знання в університеті, говорять: навчання у виші цікаве. Цьому сприяє чудова атмосфера в колективі.

/Святослав Заворотній, голова Ради студентів, аспірантів і докторантів ПУЕТ

Саме в нас в університеті розинуті демократичні цінності, що сіливо запитайти будь-якого студента, він скаже, що я себе почуваю, як риба у воді/

А ще, провожують студенти, вони живуть однією великою сім'єю. На своє родинне свято цього року Полтавський університет економіки і торгівлі запросив чимало почесних гостей. Святкування прийшлося до вподоби і голові правління Укоопспілки Владиславові Гончаренку.

/Владислав Гончаренко, голова правління Укоопспілки

Свято просто грандіозне. Я, звичайно, був готовий до цього. Я думаю, що це не може не справити враження на будь-кого/

Не можуть не справити враження і ті здобутки, з якими виш зустрічає свій День народження. Десятки перемог в олімпіадах, успішні захисти дисертацій, високі результати у спортивних змаганнях - цим і не тільки можуть похизуватися ПУЕТівці. Про їхні досягнення відомо не лише на теренах України. Тож привітати ПУЕТ зі святом приїхали представники "Ліги національних союзів кооперативних споживчих кооперацій країн СНД".

/Євген Кузнєцов, президент Асоціації «Ліга національних (республіканських) союзів кооперативних споживчих кооперацій країн СНД»

Ми знаємо про полтавський університет, як про дуже сучасний, ефективний, іноваційний навчальний заклад, заклад куди дійсно прагне молодь, заклад, з якого дуже затребувані випускники/

Проте університет не зупиняється на досягнутому, і продовжує розвиватися. Про це свідчить відкриття нових напрямків навчання, зокрема відтепер студенти можуть проходити у виші військову підготовку.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

Цього року ми справді розпочали набір для підготовки майбутніх офіцерів запасу. Це те, про що мріяло багато студентів, нарешті їх мрія також здійснилася/

Завершилося святкування на Співочому полі концертом запрошеного гурту "Авіатор" та грандіозним фейерверком.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію