Вихованці Кременчуцької колонії змагалися у силі, спритності, кмітливості та футбольній майстерності

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/40ztJVepgPDV8

Кременчуцька виховна колонія – це не тільке місце, де неповнолітні засуджені відбувають покарання. Тут серед іншого хлопці можуть розвивати свої спортивні здібності. А завдяки Міжнародному благодійному фонду «Визволення» відтепер – й будувати футбольну кар'єру.

Цей день у Кременчуцькій виховній колонії не схожий на інші. На площі перед церквою звучить музика, співають пісні, запрошені спортсмени демонструють гімнастичні вміння та вправляються у єдиноборствах, а начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області порається на клумбі.

/Микола Ісаєв, начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

Треба посадити дерево, збудувати дім, або відремонтувати квартиру (сміється), я перефразовую, дочку виростити або онучку. Я скажу, що не часто я садив дерева. Ну садили звичайно, коли були суботники, а щоб так символічно - це друге чи третє дерево: одну абрикосу посадив в Колонії, і тут - туя/

І туя, й імпровізований концерт - все це у колонії з нагоди традиційної весняної Спартакіади. Остання тут, говорить начальник закладу Юрій Величко, - справжнє свято для всіх без винятку вихованців.

/Юрій Величко, начальник Кременчуцької виховної колонії

У нас цей спортивний захід, якщо можна так сказати, носить тотальний характер. Хлопці, які беруть участь, користуються популярністю і повагою серед своїх однолітків, а ті, хто в силу якихось причин не може брати участь в змаганнях, ті активно підтримують, переживають, активно вболівають за своїх друзів/

А повболівати дійсно є за що - змагалися вихованці у 5 видах спорту: гирьовому, настільному тенісі, шахах, шашках та футболі. До речі, щоб перевірити майстерність колоністів ганяти м'яча, на матч спеціально прибули футболісти з Полтави.

/Ілля Кива, голова правління МБФ «Визволення», президент Всеукраїнської національної федерації дворового футболу

Фонд «Визволення» готує на території Колонії свою команду, яка вже 1,5 місяці активно тренується і готується до обласних Чемпіонатів. Ми вже втретє привозимо сюди команду з Полтави і намагаємося зрозуміти рівень гравців. Я думаю, що до вересня команда буде у повній бойовій готовності/

Підтверджує слова Іллі Киви і тренер футбольної збірної Кременчуцької виховної колонії, говорить: тренування не пройшли даремно.

/Олег Зубов, тренер футбольної команди Кременчуцької виховної колонії

Відчувається прогрес. Є велике бажання у хлопців грати - це втішно. Я думаю, все в них є. Можливо, тільки хтось пізніше почав займатися футболом, хтось раніше. Тому рівень майстерності трохи різний. Але ми будемо готуватися, старатися, підтягуватися, і в майбутньому будуть і перемоги, і результати прийдуть/

А поки великі перемоги ще в дорозі, заохочення вже прибули до колонії - за свої старання вихованці-футболісти та решта учасників Спартакіади отримали від Фонду «Визволення» кросівки, м'ячі та інші презенти.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію