Про соціальну роботу з інвалідами говорили в Октябрському територіальному центрі

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/znpUqJqTgPCUm

Уже декілька років в Октябрському районі Полтави успішно функціонує Територіальний центр соціального обслуговування населення, свого часу визнаний найкращим в Україні. Результати своєї діяльності його співробітники продемонстрували представникам обласних організацій інвалідів війни та Збройних сил, які приїхали до Полтави з 13 областей України взяти участь у регіональному семінарі.

Ці полтавці свій вільний час проводять не на лавках біля під'їздів і не за переглядом серіалів. У них є справи важливіші: відвідання гуртків, проведення репетицій хору, навчання роботи з комп'ютером. В Октябрському територіальному центрі, зізнаються учасники хору «Оберіг», вони відпочивають і душею, і тілом. Серед найактивніших відвідувачів закладу – і Людмила Побезинська.

/Людмила Побезинська, учасниця хору «Оберіг»

Ми не тільки ходимо співати, у нас в цьому центрі є різні гуртки. Я, наприклад, ходжу на плетення бісером та стрічками. Є й інші гуртки, комп'ютером можна навчитися користуватися. Центр, на мій погляд, вважається найкращим в Україні, краще такого центру немає/

І про це має знати вся Україна. Саме тому в рамках регіонального семінару Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій його гостям запропонували на власні очі побачити результати тієї соціальної роботи, що проводиться в області, зокрема в Територіальному центрі Октябрського району.

/Галина Арсененко, начальник управління праці та соціального захисту населення Октябрського РВК

Сьогодні вони завітали до нас, щоб ознайомитися з нашими соціальними послугами, які надаються в нашому соціальному захисті, в нашому територіальному центрі. І, звичайно, подивитися, як ми проводимо роботу з нашими пенсіонерами, нашими інвалідами/

Розповідати дійсно є про що. Адже тут вже кілька років діють відділення медико-соціальної, соціально-побутової реабілітації та відділення соціальної реадаптації. А соляній шахті, що знаходиться у територіальному центрі, може позаздрити будь-який санаторій.

/Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації

Цей комплекс соціальних послуг постійно знаходиться в розвитку. У поточному році запроваджено 5 нових видів соціальних послуг, і це дуже важливо/

Під час невеликої екскурсії центром гості встигли оцінити рівень обслуговування людей похилого віку. Говорять: найбільше вразила атмосфера, яка панує у закладі, а також те відношення, з яким його персонал ставиться до ветеранів та інвалідів.

/Іван Невмивакін, заступник голови Обласної організації інвалідів війни та військової служби (м. Житомир)

Те, що я сьогодні побачив у вас, мене вразило. Я, по-перше, скільки ми їздили, ніде такого не бачив, тут я відчуваю, як думають про тих людей, які потребують цього/

Після екскурсії представників обласних організацій інвалідів війни та Збройних сил з різних областей України запросили взяти участь у засіданні «круглого столу». Крім цього, разом посмакувати кавою, чаєм та солодощами.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію