Троє підлітків били вікна у швидкісних потягах

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/7qCI2IWrgPAU2

Як потім зізналися правоохоронцям, робили це із нудьги та зовсім не думали про наслідки. Як часто співробітникам лінійного відділу доводиться мати справу з подібними хуліганствами, дивіться далі.

Співробітникам лінійного відділу у цьому році вже неодноразово доводилося мати справу з пошкодженням майна на об'єктах залізниці.

/Костянтин Калашник, начальник лінійного відділу на ст. Полтава УМВС України на Південній залізниці

За 5 місяців поточного року на дільниці обслуговування Лінійним відділом станції «Полтава» було зафіксовано 14 фактів знищення або пошкодження майна з об'єктів залізниці. Ці факти внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочате кримінальне провадження за статтею 194 (умисне знищення та пошкодження майна)/

Діти теж знаходять собі розваги поблизу залізниці, наприклад, кидаючи каміння у вікна вагонів. Про розбиття вікон в пасажирських та приміських поїздах надійшло 13 повідомлень.

/Костянтин Калашник, начальник лінійного відділу на ст. Полтава УМВС України на Південній залізниці

Працівниками карного розшуку було встановлено особи трьох неповнолітніх 95-го, 96-го та 2000-го року народження, жителі с. Минівка Полтавської області/

Хлопці розповідають: зараз вже і не згадають, чому вирішили розбивати вікна.

/Бліци

- Чогось їм в голову спало це

- Просто ніде було гуляти, нічого було робити/

Тепер за «дитячі пустощі» доведеться відповідати згідно з чинним законодавством. Адже хуліганство карається штрафом до п'ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію