Близько 40 пілотів з різних регіонів України проходять навчання на миргородському аеродромі

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/uxLFJ33bgPCWu

Крім звичайних польотів на літаках Су-27, керманичі штурвалів мають ще й виконувати спеціальні завдання: фігури вищого пілотажу, злітність у складних метеоумовах, ведення повітряного бою.

Такі звуки жителі Миргородщини чують у небі останніми днями. Тут, на базі місцевої військової частини, проводиться щорічний льотно-методичний збір.

/Володимир Лазарєв, регіональний представник медіа-центру Міністерства оборони України в Полтавській області

Його особливість полягає у тому, що це – єдина можливість для наших пілотів не просто удосконалити свій фах, збільшити нальоти, а підвищити свою кваліфікацію. Вони демонструють, що готові виконувати завдання за призначенням/

Прості дії пілотів, такі як обліт техніки та вильоти в районі аеродрому, продовжує Володимир Лазарєв, були підкріплені ще й суттєвими завданнями.

/Володимир Лазарєв, регіональний представник медіа-центру Міністерства оборони України в Полтавській області

Це вильоти на повітряний бій на одинарний і у складі пари, це виконання фігур вищого пілотажу, це відпрацювання групової злітності у складних метеоумовах. І дуже чудово, що негода: грозові розряди, хмарність дала можливість нашими пілотам у реальних умовах перевірити себе на виконання фігур вищого пілотажу у складних метеорологічних умовах/

Льотно-методичний збір на миргородському аеродромі буде проходити до кінця травня. Всього ж на винущувачах Су-27 свої сили тренуватиме близько 40 пілотів з різних регіонів України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію