22 травня свій День народження святкує Полтавський університет економіки і торгівлі

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/2QJ5Ta0UgPBWU

Із самого ранку у виші розпочалися спортивні змагання та нагородження кращих студентів. Далі святкування перейшло до аудиторій закладу, де відбувся день відкритих дверей для школярів. Які приємні сюрпризи підготував університет для своїх майбутніх студентів, а також про те, хто із закордонних гостей вітав його із Днем народження – дивіться далі.

День народження, як день справжнього спортсмена, в Полтавському університеті економіки і торгівлі почали спортивно – святом молодості, сили та краси.

Своїх кращих спортсменів, які досягли значних успіхів і захищають честь закладу під час змагань першості України та за кордоном, відзначили грамотами та грошовими подарунками. А ще кожного року традиційно готують масштабні презенти для всіх студентів.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

Якщо минулого року ми закінчили реконструкцію спорткомплексу, то цього року ввели сучасні бійцівський та боксерський зали/

Таку ж увагу здоровому способу життя ректор університету Олексій Нестуля обіцяє приділяти і надалі.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

Аби лише у вас було бажання займатися спортом. Робіть це: церез силу, через боротьбу з подушкою та матрацом/

Цього дня студенти змагалися в естафетах та перетягуванні канату. А далі свято з вулиці перемістили до університету. Там можливі майбутні пуетівці знайомилися із викладачами, гуляли аудиторіями і дізнавалися усе, що їх цікавить.

/школярі

- Ми прийшли з класом на День відкритих дверей. Я хочу більше дізнатись про цей університет

- Розповідають нам про майбутні професії, про цікавинки. Можемо щось для себе обрати

- Харчова промисловість і туризм мене зацікавили/

На День відкритих дверей до вузу централізовано привозять навіть школярів із районів області.

/Оксана Марченко, проректор з науково-педагогічної роботи ПУЕТ

Ми б дуже хотіли, щоб наші майбутні студенти відчули той настрій, що панує у стінах університету, те натхнення, яке відчувають всі наші викладачі та студенти/

Нині в університеті навчається близько 10 тисяч студентів, говорять його очільники. А для новачків уже підготували подарунок.

/Оксана Марченко, проректор з науково-педагогічної роботи ПУЕТ

У нас є дуже гарна новина: у цьому навчальному році у нашому університеті відкрито військову підготовку/

Також в університеті відбулися збори Асоціації «Ліга національних союзів кооперативних організацій споживчої кооперації країн Співдружності Незалежних Держав». А ще до закладу завітали очільники грузинського міста Боржомі. Крім привітань, з ними заплановано підписання угоди про співпрацю, що передбачає обмін студентами.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію