Сьогодні в Октябрському районі з Днем народження вітали 101-річну полтавку

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/AEw5ScKEgP9ay

Полтавка Ольга Майборода у вівторок відсвяткувала свій 101-ий День народження. Попри вік, традиційно для своїх гостей вона виконала арію Наталки Полтавки. Про нелегку долю жінки, яка стала сиротою у 6 років, а в 43-му перед звільненням області від фашистів сховала та зберегла урожай для посівної – наш наступний сюжет.

Обличчя 85-річного Володимира Докевича починає сяяти позитивом, коли він розповідає про Ольгу Петрівну, до якої збирається у гості.

/Володимир Докевич, голова Ради ветеранів мікрорайонів Сади-2,3

Дійсно королева. Вона пройшла дуже складний життєвий шлях. Уявіть собі: 101 рік!!/

Невеличка кімната Ольги Петрівни Майбороди, оздоблена вишивкою, поступово наповнюється гостями.

На долю іменинниці випало багато випробувань. У 6 років вона осиротіла, пішла у найми, а там добрі люди навчили її всьому:

/Ольга Майборода, святкує 101-річчя

Працювати добре, дуже вчили мене вишивати і шити. Я шила одяг військовим/

Під час Фінської війни загинув чоловік, і жінка залишилася сама з двома дітьми. Потім була Велика Вітчизняна, і не без подвигів.

/Володимир Докевич, голова Ради ветеранів мікрорайонів Сади-2,3

Коли німці вже збиралися відступати, вона разом з трьома жінками прибирали врожай і домовились: давайте збережемо його. Все зерно вклали і замаскували під копу сіна/

Активно брала участь Ольга Майборода і у відбудові Полтави. А ще зуміла дати своїм дітям вищу освіту. Крім вишивки, жінка мала ще одне захоплення – спів. І хоча нині, зізналася вона, голос вже не той, але традиційно на прохання гостей вона виконала уривок з опери «Наталка-Полтавка».

Донька іменинниці розповідає, що довголіття у їх родині – спадкове.

/Людмила Гулак, донька іменинниці

В її роду були довгожителі: тітка прожила 107 років, а дідусь – 104. Рід надзвичайно сильний був/

Але головний секрет стооднорічної полтавки в іншому.

/Людмила Гулак, донька іменинниці

У неї ніколи не було злості, вона з такою добротою ставилася до людей, і до неї – так само. Вона дуже велика трудяга була/

Труд, добро і милосердя – такими словами характеризує життя іменинниці Володимир Докевич. І ділиться сокровенною мрією: на 102-й день народження Ольги Майбороди він хоче організувати виставку її вишивки і сподівається, що йому у цьому допоможуть добрі люди.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію