На Хорольщині чоловік жорстоко вбив свою дружину та закопав її тіло на присадибній ділянці

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/pOk2vDufgPA9f

Односельці близько місяця шукали свою сусідку, не знаючи, що її вже давно немає серед живих. Чому чоловік вирішив вкоротити віку своїй дружині – у наступному сюжеті.

Мешканці одного із сіл Хорольщини почали бити на сполох, помітивши тривалу відсутність всім знайомої односельчанки. На пошуки 47-річної жінки відправились дільничні інспектори міліції, виїхала слідчо-оперативна група. Розпочали з огляду будинку зниклої.

/Максим Бодак, начальник сектору карного розшуку Хорольського РВ УМВС України в Полтавській області

Провівши огляд будинку, в якому проживала зникла особа зі своїм чоловіком, було виявлено на стінах бризки бурих плям, схожих на кров, і в нас виникла ідея, що дана особа не зникла, а її вбили/

Причому скоїв це її чоловік. Він вже раніше був судимий за вбивство і не мав репутації правосвідомого громадянина. Не працював, часто випивав, вдома влаштовував сварки та бійки.

/Федір Черненко, дільничний інспектор міліції Хорольського РВ УМВС України в Полтавській області

Він неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, надходили скарги від мешканців за дрібне хуліганство/

/Валентина Сушко, Трубайцівський сільський голова

Сім'я була непогана, працьовита, але я вважаю, горілка виною у всьому, в усіх бідах, поступово вони спилися, він почав її бити, люди говорили, сусіди, що часто бив її, але вона ніколи не зверталася по допомогу/

Того вечора теж не обійшлося без оковитої. Прийшовши додому напідпитку, чоловік побачив там таку ж захмелілу дружину, а в будинку був страшенний безлад. Йому це дуже не сподобалось, тому клішнею, якою товчуть табак, наніс коханій декілька ударів по голові. А потім, зрозумівши, що вона не дихає, відніс труп на присадибну ділянку, вирив яму і закопав. Тепер про свій вчинок, говорить, шкодує.

/затриманий

Звичайно, шкодую. Але вже нічого не вернеш/

Долю чоловіка вирішить суд. Наразі ж відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство), яка передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію