У Корпусному парку тисячі полтавців стали учасниками акції «Зупинити СНІД – відповідальність кожного»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/aZ3GFZNEgPAMh

2885 гривень 72 копійки, які зібрали волонтери під час проведення Акції з нагоди Всесвітнього дня пам'яті людей, які померли від СНІДу, витратять на обладнання дитячої кімнати Кризового центру для жінок, що опинилися у складних життєвих обставинах. Більше про акцію, яка пройшла у центрі Полтави цієї неділі, дивіться далі.

Цього разу традиційна акція з нагоди Всесвітнього дня пам'яті людей, які померли від СНІДу, пройшла під гаслом «Зупинити СНІД – відповідальність кожного».

/Надія Тимошенко, заступник виконавчого директора БА «Світло надії»

У цій проблемі є відповідальність на кожному із нас, на будь-якому пересічному громадянині, на будь-якій молодій людині, якщо вона недбало ставиться до свого здоров'я, до свого життя, не використовує контрацептиви під час статевих контактів, веде вільний спосіб життя, то у неї є великий ризик наразитися на СНІД, і тоді ніякі кошти і ніякі програми не врятують її, якщо вона сама не дбатиме про своє здоров'я/

Відтак, продовжує Надія Тимошенко, незмінні ініціатори акції – благодійна асоціація «Світло надії» та управління у справах сім'ї, молоді та спорту у партнерстві із Полтавським обласним центром профілактики та боротьби із ВІЛ/СНІДом, мають на меті привернути увагу громадськості до проблеми СНІДу, змінити ставлення суспільства до людей, які живуть з ВІЛ, висловити підтримку цим людям та вшанувати пам'ять померлих від СНІД.

/Олена Ромас, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського МВК

Нам погодилися допомогти учні професійно-технічного училища. Вони вплітають червоні стрічки в коси дівчат, і молодь з цими червоними стрічками піде по всьому місту/

Окрім вплітання червоних стрічок в рамках акції провели безкоштовне анонімне експрес-тестування на ВІЛ, влаштували роботу міні-тренінгів на теми, які стосуються ВІЛ/СНІДу, роздавали презервативи і поліграфічну продукцію тощо. Крім того, усі охочі полтавці взяли участь у благодійному аукціоні та безпрограшній лотереї.

/Юлія Негребецька, керівник дитячого центру «Ти – найкращий»

Сьогодні ми збираємо гроші на лікування ВІЛ-інфікованих дітей. Ми просто збираємо, або можемо запропонувати безпрограшну лотерею: 5, 10 грн. Будь-яка людина скільки може, жертвує цим дітям на лікування, і натомість отримує подарунок/

Крім того, кошти зібрали і на обладнання дитячої кімнати Кризового центру для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах, – 2885 гривень 72 копійки (тисячу з яких принесли учні 4-ої школи).

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію