Науково-методичний журнал «Постметодика» відзначив своє двадцятиріччя

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/xm9Bg93agPBTz

В Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського напередодні влаштували урочисте зібрання з приводу 20-річчя науково-методичного журналу «Постметодика». Це видання вже кілька десятків років є незмінним супутником викладачів Полтавщини та всієї України.

У 1993 році світ вперше побачило видання «Постметодика». Прабатьками його виступали Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації та Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Михайла Остроградського. З того часу вийшло вже 109 номерів журналу, у яких з'являлися статті науковців та практиків з усієї України та зарубіжжя. Для багатьох з тих, хто цього дня прийшов привітати улюблене видання з Днем народження, «Постметодика» без перебільшення – настільна книга.

/Олена Васильченко, директор Комсомольської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів з глибоким вивченням математики

З цим журналом я знайома з самого початку його, і наш навчальний заклад підписується щорічно на видання цього журналу. Спочатку це були поради для молодого вчителя, який починав свою діяльність, і на сьогоднішній день це поради вже для директора/

«Постметодика» по праву відіграє роль енциклопедії освітнього життя за 20 років, у якій зібрано всі топ-події галузі освіти та необхідні вчителеві після вишівської освіти інформаційні послуги. Постійні читачі журналу відзначають цікаві рубрики, різні підходи до висвітлення найбільш акутальних питань освіти і науки. Та не покладають надій на те, що і в подальшому гортатимуть сторінки нових номерів журналу.

/Олена Васильченко, директор Комсомольської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів з глибоким вивченням математики

Редакції я хотіла б побажати міцного здоров'я, творчих підходів, не здавати позицій, розвиватися, розвиватися, жити і дарувати життя молодим авторам, новим думкам/

З 2005 року фінансова підтримка Полтавської обласної ради дозволяє журналу «Постметодика» лишатися на теренах області надійним науково-методичним джерелом професійного розвитку педагогів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію