«Молоді регіони» зібралися на четверті загальні збори

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/XOA0l29qgPAwU

Представники Полтавської обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» цими днями зібралися на четверті загальні збори. Говорили про вже зроблене та плани на майбутнє. Окрім молодіжних лідерів, у засіданні взяло участь також керівництво обласної та міської організацій Партії регіонів. Не пропустили подію і наші журналісти.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молоді регіони», або «МоРе», як її називають у Полтавській області, – це 22 районних та 5 міських осередків, які об'єднують амбітних молодих людей із активною життєвою позицією навколо вирішення широкого кола актуальних питань.

/Олексій Чепурко, голова Полтавської обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони»

На сьогоднішній день наша організація налічує понад тисячу чоловік. Ми працюємо за принципом: краще якісні показники, ніж кількісні. До нас приходять молоді люди, які мають бажання розвиватися, які мають активну життєву позицію, яких турбують економічний та екологічний стан нашої держави/

Серед активістів «МоРе» – і Дарія та Андрій. Молоді люди кажуть, що у громадській організації для них і робота, і дозвілля, і можливість використати свої таланти та вміння на благо інших.

/Дарія Колесніченко, активіст Полтавської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони»

Я думаю, що діяльність країни починається з нас. Мені дуже приємно робити щось для країни, я людина патріотична, дуже люблю свою країну, вірю в Україну, і тому, коли я можу зробити хоч найменший вклад, мені це приносить задоволення/

/Андрій Горда, активіст Полтавської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони»

Що стосується мене, то перш за все я виступаю у ролі фотографа. Дуже цікаво бути присутнім на різних заходах, які влаштовують «Молоді регіони» в університетах, дитсадках, школах. Дуже приємно бути невід'ємною частиною цього заходу/

А таких заходів «Молоді регіони» провели чимало. Про те, що «МоРе» на сьогоднішній день є найбільш дієвою молодіжною організацією на території Полтавщини, свідчать понад 300 успішно реалізованих акцій і проектів різного рівня складності. Визнають це і керівники Полтавської обласної та міської організацій Партії регіонів – Олександр Удовіченко та Оксана Деркач.

/Оксана Деркач, голова Полтавської міської організації Партії регіонів, секретар Полтавської МР

Останні 2 роки співпраця дуже плідна і результативна. Ми разом провели понад 100 заходів. Я вважаю, що це дуже добре: по-перше, молодь вчиться в нас, як проводити заходи, а ми вчимося в них креативності/

/Олександр Удовіченко, голова обласної організації Партії регіонів, голова Полтавської ОДА

Це, безумовно, така схема, яка повинна працювати дуже ефективно. Є сьогодні вже вже структура, яка показала, що здатна займатися організацією серйозних справ для молоді/

Основний курс організації, говорить Олексій Чепурко, – це участь молоді в економічному житті та соціальному, культурному розвитку країни, отримання молоддю гідної освіти та роботи, створення сприятливих умов для їх професійного, творчого, особистісного зростання та самореалізації, пропаганді здорового способу життя та захисту екології, вихованні патріотизму у підростаючого покоління. Саме це і залишається основною метою і в подальшій діяльності «Молодих регіонів».

/Олексій Чепурко, голова Полтавської обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони»

Основна задача – це робота з молодими людьми, робота з підростаючим поколінням. Ми не політична організація, і наша основна задача – це якраз робота зі студентством, з молоддю, з дітьми/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію