Полтавські студенти незабаром зможуть отримувати подвійний диплом

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/NxK4f58ggPBSh

У Національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка сьогодні відбулася історична подія. Там з представником університетів Боснії та Герцоговини підписали проект договору про співробітництво у рамках реалізації стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону. Більше про першу в Україні співпрацю з вузами країни Балканського півострова, а також про заходи, що відбудуться вже найближчим часом, дивіться далі.

Гість із Боснії та Герцоговини Енвер Халілович заперечує думку про те, що країни, які не входять до Європейського Союзу, закриті від світу і не розвиваються. Як приклад наводить активність Полтавського національного технічного університету.

/Енвер Халілович, ректор університету Тузли (Боснія та Герцоговина)

Я побачив, що в Полтаві, та особливо в Україні, – багато хорошого, про що не знають за кордоном. І це необхідно представити і світу, і Європі. Показати, що тут відбувається/

Відповідно до протокольного рішення Міністерства освіти та науки України, Національний технічний університет відповідальний за встановлення і розвиток зв'язків з вишами Дунайського регіону, зокрема, з Боснією та Герцоговиною, розповідає Володимир Онищенко.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка

На виконання цього доручення ми промоніторили навчальний процес у цій країні, визначили для себе пріорітети співпраці. У березні до Тузли у відрядження їздив декан нашого факультету нафти та газу. Там були напрацьовані перспективи нашої співпраці/

А під час засідання вченої ради проект договору був підписаний. До нього додали інтегрований план спільних дій у галузі як науки, так і культури.

/Енвер Халілович, ректор університету Тузли (Боснія та Герцоговина)

Я запросив 5 ваших студентів до нашої літньої школи, а у наступному році наші студенти будуть приїздити сюди, щоб підготуватись на факультеті нафтогазу/

А вже наступні кроки – це спільні конференції, публікація книг і журналів, обмін викладачами і студентами. Останніх відбиратимуть через конкурс.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка

Головний критерій – володіння іноземною мовою, другий – високий рівень навчання. Адже вони будуть переймати досвід, практично навчатися, вони подивляться нові технології, і потім зможуть це застосовувати вже безпосередньо тут, в українському університеті/

А ще іноземний гість пообіцяв запропонувати своїм колегам включити полтавський університет у члени престижної Альпе-Адріатичної асоціації європейської ректорської конференції.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію