З нагоди Дня Європи у Полтаві пройшов легкоатлетичний пробіг «Молодь – за здоровий спосіб життя»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/emMrORslgPARd

Під номером 1 дистанцію у 4 кілометри на чолі колони подолав і Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Люди, які цього ранку зібралися біля міської податкової на Фурманова, – не професійні марафонці. Більшість з них – учні полтавських спортивних та загальноосвітніх шкіл. Втім є й дорослі, які просто дізналися про легкоатлетичний пробіг із засобів масової інформації.

/Іван, учасник легкоатлетичного пробігу

Почув по радіо. Я раніше займався, брав участь у таких кросах. Мер – молодець, мені сподобалося і я схотів/

/Андрій, учасник легкоатлетичного пробігу

По-перше, хочу мати гарну фізичну форму, по-друге, бути худеньким, струнким і красивим. Ну і щоб сумно не було, вдома щоб не сидіти, а щоб весело було/

Щоб зайвого часу не гаяти, після короткого інструктажу від полтавського міського голови Олександра Мамая пробіг стартував.

/Олена Ромас, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського МВК

Це пробіг, присвячений Дню Європи, – «Молодь за здоровий спосіб життя». Все поки що, все... (побігла)/

Колона рушила від зупинки «Фурманова». На її чолі, під №1, стартував і мер Полтави Олександр Мамай. Ритм пробіжці міський голова задав хороший: відстань у 4 тисячі метрів бігуни подолали за 20 хвилин. Середня швидкість – 12-13 кілометрів на годину. Важкувато, але корисно - відзначив на фініші у Корпусному парку Олександр Мамай.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Я думаю, настрій, можливо, трохи і важкувато, але настрій дуже гарний. Адже я дійсно своїм прикладом показав, що це не така і велика дистація – 4 з лишнім кілометра, і мені приємно, що всі діти, навіть наймолодші, подолали цю відстань/

Цього разу відстань долали близько 300 чоловік. Наступного разу, сподіваються організатори, кількість учасників міського легкоатлетичного марафону буде більшою. Останній запланували провести під кінець вересня з нагоди Дня визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію