Інспекція у справах захисту прав споживачів повернула 140 тисяч гривень

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/6lpuLBMwgPBvC

Лише за два місяці цього року за сприяння інспекції у справах захисту прав споживачів Полтавської області повернуто коштів чи обміняно неякісних товарів на загальну суму понад 140 тисяч гривень. Частину цих послуг здійснено за сприяння громадської організації, яка діє при Інспекції. Юлія Іващенко – далі.

Досить часто пересічні споживачі різноманітних товарів та послуг стикаються з тим, що отримують неякісні послуги чи товари. Така історія трапилася і з полтавцем Олегом Костіном.

/Олег Костін, споживач

Такий випадок був зі мною. В одному із полтавських великих супермаркетів я придбав пристрій, у якого потім відмовила одна функція/

Після цього чоловік звернувся до громадської організації з питань захисту прав споживачів «За Ваші і наші права». Тут, говорить, йому допомогли відновити свої права. Взагалі ж, розповідає голова організації Ольга Кушнерьова, протягом двох років існування їх структури вони допомогли вже багатьом.

/Ольга Кушнерьова, голова Полтавської обласної громадської організації з питань захисту прав споживачів «За Ваші і наші права»

За цей час ми багато повернули і грошей, і обміняли товар. Багато скарг по відношенню транспорту, багато листів/

Лише протягом останнього часу, розповідають в Інспекції, вони спільно з громадської організацією досить плідно попрацювали.

/Ірина Дерябіна, провідний спеціаліст Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області

За два останні місяця ми повернули коштів чи поміняли товар на 140 тисяч. За попередній рік повернуто тільки 15 тисяч/

Щоб не втрапити в неприємну ситуацію, радять спеціалісти, необхідно дотримуватися елементарних правил.

/Ольга Кушнерьова, голова Полтавської обласної громадської організації з питань захисту прав споживачів «За Ваші і наші права»

Часто скаржаться люди, які не виконуються виконавцями договори. Договори треба читати. Причина буває різна: то погано бачить, то забув окуляри. І так виходить, що вони їх не читають/

Перш ніж відмовити у поверненні чи обміну товару, Ірина Дерябіна радить підприємцям поставити себе на місце звичайних споживачів.

/Ірина Дерябіна, провідний спеціаліст Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області

Всі ми споживачі. Не кожен споживач може стати підприємцем, але кожен суб'єкт господарювання – споживач. І те, що Ви не хочете повернути, Вам теж колись прийдеться звертатися, Ви теж прийдете до нас. Чи взуття неякісне, чи кондиціонер – ви такі ж споживачі/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію