У місті розпочалася підготовка до відзначення 64-ої річниці визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників

Одним із подарунків мешканцям та гостям нашого міста до свята стане відкриття оновленого пам'ятника генерал-лейтенанту Олексію Івановичу Зигіну.

Пам'ятник генерал-лейтенанту Олексію Зигіну, який визволяв Полтаву від гітлерівських окупантів, був встановлений ще у 57 році минулого століття. Тому не дивно, що споруда, яку не ремонтували пів-сторіччя, вже давно втратила свій первісний вигляд і потребувала оновлення. Київська районна у місті Полтаві рада виступила з такою ініціативою, рішення підтримав міський голова Андрій Матковський. Райрада знайшла кошти, і тепер над новим виглядом пам'ятника працює приватне підприємство "Алмакс-Реконструкція".

До Дня міста змінять і квітковий ансамбль навколо пам'ятника. Також планується встановити систему освітлення споруди. Адже саму постать Зигіна буде покрито спеціальним розчином для надання йому золотавого відтінку, який не поглинатиме промені світла. Таким чином, підсвічений пам'ятник виглядатиме зовсім по-новому і радуватиме око полтавців та гостей міста.

Стрічка новин