У Художньому салоні відкрилася виставка картин Ігоря Каюріна

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/sN6ZiuCIgPCdU

Пейзажі, представлені на ній, митець створював протягом 2 років. На відкриття персональної виставки художника завітали його рідні, друзі та колеги.

Живописом Ігор Каюрін захопився у юності. Коли у віці 14 років вперше побачив картини відомих художників, зрозумів: цій справі можна присвятити все своє життя.

/Ігор Каюрін, художник

Це все були російські художники, костромські того часу. Яковлєв – був такий морський вовк. Але я не вхож був до цього кола, я міг тільки насолоджуватися і заздрити їм, що вони можуть так/

Утім минули роки, і вже персональна виставка самого Ігоря Каюріна зібрала у Полтавському художньому салоні десятки поціновувачів його творчості. Тепер картини у минулому звичайного костромського хлопця змушують заздрити йому молодих художників-початківців. Скільки експозицій було за цей час, митець точно сказати не може. За останні півроку його картини полтавці можуть споглядати вже втретє, щоразу відкриваючи у цих роботах щось нове. Найкраще свої почуття авторові вдається висловити за допомогою пейзажу.

/Ігор Каюрін, художник

У ньому я можу виразити себе, оскільки у мені тече селянська кров, і батьки жили у лісах, це дитячі спомини перш за все/

5 травня цього року Ігор Каюрін відсвяткував свій 80-ий День народження. Утім роки не владні над душею художника, він сповнений сил та натхнення адже завжди поряд головна муза його життя – дружина Наталія Михайлівна.

/Наталія Каюріна, дружина І.Каюріна

У кожній картині – його настрій. Його улюблені пори року – осінь і зима. А взагалі-то він полюбляє все красиве, природу, людей добрих любить і сам такий же/

Напевно, через те картини художника – життєствердні, насичені яскравими кольорами. Сам митець зазначає: відлітавши в небі 20 років в якості штурмана авіації, бачивши землю з височини, тепер земля здається набагато цікавішою, і не малювати красу її лісів та ланів просто неможливо.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію