В Полтаві відбувся Пасхальний вечір духовної і вокально-хорової музики

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/mobbLgPegP8Rg

Концерт у палаці дозвілля «Листопад» організувала Полтавська єпархія Української Православної Церкви за підтримки керівництва міста та області.

У Полтаві вже вчетверте відбувся Пасхальний концерт духовної і вокально-хорової музики. Захід відкрив архієрейський змішаний хор Свято-Макаріївського кафедрального собору Полтави. Великодні та літургійні піснеспіви виконували чоловічі квінтети та хори духовенства.

/Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський

Ми робимо різдвяні концерти, пасхальні концерти. Вони викликають у полтавців інтерес. Хочу привітати всіх з пасхальними святами. Прикликаю на вас боже богослужіння/

З народними піснями виступили самодіяльні хори, камерні ансамблі та солісти, серед яких – пісенно-танцювальний ансамбль обласної філармонії «Полтава», оркестр «Мамай», народний хор Полтавського тампонажного управління «Жайвір». Послухати духовну музику прийшло чимало полтавців.

/Бліци

– Для віруючих духовний концерт – це для душі, спогади про свята

– Я з таким задоволенням завжди ходжу на ці концерти, відпочиваю душею

– Полтава у нас – духовна столиця, а цей концерт – складова частина цього розуміння

– Це мій 2-й концерт, перший був Різдвяний. Для мене як для православної – честь потрапити сюди/

Окрім церковних колективів участь у концерті взяли і вихованці недільної школи при Свято-Серафимівському храмі Полтави, Камерний хор імені Павла Лиманського та окремі виконавці.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію