Депутати обласної ради на профільних комісіях сьогодні говорили про відновлення гарячого водопостачання

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/h_izstjtgPB5R

Третина полтавців отримала послуги із підігріву води ще у четвер – запрацювала котельня по вулиці Ціолковського, 8, повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександр Тонков. На засіданні ж іншої комісії – з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій – йшлося про проблеми у сфері малого бізнесу. На обох засіданнях побували наші кореспонденти.

Кілька днів полтавцям довелося обходитись без гарячої води. Ситуація, що склалася, викликала шквал запитань у мешканців, більшість з яких справно розраховуються за комунальні послуги. Питання відновлення гарячого водопостачання стало головним на засіданні комісії облради з питань житлово-комунального господарства.

/Олександр Тонков, директор Департаменту ЖКГ Полтавської ОДА

Проблема викликана незрозумілою поведінкою газопостачальних організацій. Це пов'язано із боргом, але разом з тим – із різницею в тарифах. До речі, рівень проплати у нас в області – один із найкращих в Україні/

Різницю в тарифах повинна компенсувати держава, проте не робить цього. Через невідшкодовані кошти за водопостачання і водовідведення виникають багатомільйонні борги. Нині в облдержадміністрації намагаються домовитись із керівництвом газопостачальних організацій щодо відновлення гарячого водопостачання. Питання – на особистому контролі в Олександра Удовіченка. Є й протокольне доручення прем'єр-міністра України Миколи Азарова НАК «Нафтогаз України» забезпечити населення гарячою водою.

/Степан Бульба, голова постійної комісії обласної ради з питань ЖКГ

Обласна рада, обласна державна адміністрація, влада на місцях роблять все, що можуть. Ми цього року виділили «Полтававодоканалу» більше 10 мільйонів грн. на вирішення проблем. Потрібні реальні кроки на рівні держави/

Нині вже відновили гаряче постачання третині полтавців. В четвер ввечері запрацювала котельня на Ціолковського, 8, забезпечені підігрівом води і заклади соціальної сфери.

А от на засіданні комісії з питань промислової політики, підприємництва та інвестицій переймалися проблемами малого бізнесу. Нині в області 32,5 тисячі юридичних осіб та понад 79 тисяч фізичних осіб-суб'єктів підприємницької діяльності. Упродовж останніх років, наголошувалося на засіданні, структура їх діяльності змінилася. Раніше більшість малих підприємств працювали в оптовій і роздрібній торгівлі, надавали юридичні послуги, зараз переорієнтувалися на виробництво, розвиток сільського господарства, сферу послуг. Говорили і про проблеми із розробкою програми розвитку малого підприємництва.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської ОДА

Ми провели публічне обговорення цієї програми і вважаємо неприпустимим розробляти програму для підприємців без самих підприємців/

Для зручності підприємців в області відкривають дозвільні центри, скориставшись їх послугами, можна швидко отримати дозвільні документи. Проте, незважаючи на створення сприятливих умов, проблем не бракує. Виявлено низку недоліків у роботі регіонального фонду підтримки підприємництва, це, зокрема, неефективне використання бюджетних коштів. Підприємці потерпають від засилля контролюючих органів, вони знесилені від комплексних перевірок, наголошувалося на засіданні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію