На Полтавщині з робочою поїздкою перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/v_FUvJEDgPAw4

Про вирішення проблем на європейському рівні йшлося під час зустрічі голови обласної державної адміністрації Олександра Удовіченка з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні доктором Крістофом Вайлем. Говорили про двостороннє співробітництво в економічній та гуманітарній сферах, перспективи щодо підписання договору про асоціацію між ЄС та Україною.

Кілька днів з робочою поїздкою у Полтаві перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні доктор Крістоф Вайль. У різні роки він працював у посольстві ФРН в Бразилії, Польщі, Іраку, Білорусі, а з минулого року – в Україні. Сьогодні поважний гість зустрівся з головою Полтавської обласної державної адміністрації Олександром Удовіченком. Візит до Полтави, розповів Крістоф Вайль, обумовлений кількома причинами, зокрема – участю у міжнародній конференції «Хімія та життя», яка проходить за підтримки фонду Олександра фон Гумбольта на базі Полтавського національного педагогічного університету.

/Крістоф Вайль, Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні

Під час своєї подорожі Україною я відчуваю себе пропагандистом в підписанні договору про асоціацію між ЄС та Україною/

Крістоф Вайль висловив сподівання, що угоду підпишуть у Вільнюсі в листопаді цього року.

/Крістоф Вайль, Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні

Я гадаю, що саме Полтавська область з її економічними здобутками, з її потенціалом у галузях сільського господарства і економіки отримає великі можливості, якщо договір буде підписано/

2013-й Крістоф Вайль вважає доленосним для України. Наша держава, переконаний, нині на важливому етапі свого розвитку. Необхідно зробити чимало кроків: реформувати виборче законодавство (із врахуванням побажань ОБСЄ), а також систему правосуддя, докласти зусиль для бороть з корупцією. З Олександром Удовіченком почесний гість обговорив питання двостороннього співробітництва в економічній та гуманітарній сферах, розширенні співпраці між ВУЗами та науковцями обох країн. Пообіцяв, що відвідує Полтаву не востаннє, приємно вражений красою міста та переспективністю молоді.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію