В Полтавському Художньому музеї імені Ярошенка нагородили переможців обласного конкурсу «Барвисте перевесло»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/wnb3k58ogP9qS

З юними митцями спілкувалися Альона В'язнікова та Світозар Хохлов.

Владиславі 12 років. Малює дівчинка із самого дитинства, а останні кілька років опановує художню майстерність у Кобеляцькому будинку творчості. Участь в обласному конкурсі «Барвисте перевесло» юна майстриня бере вже втретє, але найвищу відзнаку цього року здобула вперше. Стати переможницею їй допоміг талант і улюблена казка.

/Владислава Гончарова, переможниця конкурсу

Я дуже люблю казку «Попелюшка», і на цю тему намалювала малюнок. Я малювала тушшю Попелюшку, яка біжить по сходах, а позаду неї стоїть замок/

А от інша учасниця, одинадцятирічна Марійка, для своєї роботи обрала не настільки відомий твір. Натхненням для створення малюнку їй послужив сюжет китайської народної казки «Золота сопілка».

/Марія Невіщенко, переможниця конкурсу

Ця казка схожа на «Котигорошка». У дівчини не було брата, але вона сказала матері на прощання, що її врятує брат. Жінка довго думала, де ж він візьметься. Вона з'їла ягоду, і на наступний день в неї народився син. Він швидко ріс і був дуже хоробрим. Він пішов і врятував свою сестру/

Окрім Марії та Владислави переможцями «Барвистого перевесла» у трьох номінаціях – живописі, графіці та скульптурі – стали ще 36 юних митців. Всього ж участь у конкурсі взяли 85 вихованців з 30 позашкільних закладів області. Це, говорять організатори, – найбільше за всі 5 років проведення мистецького змагання.

/Наталія Дешко, методист ОЦЕВУМу, координатор декоративно-ужиткового напрямку

Щорічно кількість учасників збільшується, а якість робіт покращується/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію