Науковці із 9 країн світу завітали на конференцію до технічного університету

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/TZk7qthYgPBSd

Упродовж двох днів у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходитиме Міжнародна науково-практична конференція «Менеджмент у XXI столітті: методологія і практика». Її учасники – науковці із 19 регіонів України, а також Росії, Білорусі, Латвії, Польщі, Грузії, Молдови, Азербайджану, Вірменії та Туркменістану. З учасниками на відкритті конференції спілкувались наші кореспонденти.

Міжнародна науково-практична конференція «Менеджмент XXI століття: методологія і практика» проходить у Полтавському національному технічному університеті в рамках днів науки в Україні. Статус заходу підтверджують учасники: понад 80 докторів наук і професорів, більше ста кандидатів наук, доцентів, 89 докторантів, аспірантів та асистентів.

/Ірина Маркіна, завідувачка кафедрою менеджменту та адміністрування ПолтНТУ ім. Ю.Кондратюка

Вагомий статус національного технічного університету як одного із провідних ВУЗв, що готують фахівців економічного та управлінського спрямування, підтвердила участь у конференції 350 учасників із 88 ВУЗів України/

Окрім науковців з України, серед учасників конференції – представники наукових шкіл Росії, Білорусі, Латвії, Польщі, Грузії, Молдови, Азербайджану, Вірменії та Туркменістану. Особливість заходу і в тому, що до його організації та проведення долучилися студенти. Вони ж опублікували і результати своїх досліджень. Рівень наукових доробок викладачі оцінюють, як високий. Говорять, така робота допоможе майбутнім спеціалістам у галузі менеджменту адаптуватись на ринку праці.

/Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

Менеджери затребувані. У нас є домовленість із ректором ВУЗу Володимиром Оніщенком з приводу організації стажування студентів, ми будемо робити акцент на стажуванні студентів з економічних спеціальностей. Управлінці потрібні, але з певним досвідом/

Тож студенти Полтавського національного університету зможуть стажуватися на провідних підприємствах області і отримувати відповідні записи до трудових книжок.

/Володимир Замикула, заступник голови Полтавської ОДА

Полтавщина посідає чільне місце у п'ятірці регіонів України за рівнем економічного розвитку, і це якраз робота менеджерів на усіх рівнях/

Гарні фахівці у сфері менеджменту, наголошувалось на конференції, – це гарантія зростання ВВП, заробітної плати та збільшення надходжень до бюджету. Полтавський національний технічний університет – кузня професійних кадрів у цій галузі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію