Працівників банківських установ області урочисто привітали з професійним святом

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/4yD96TBagPAm5

Підвищення стабільності, збільшення обсягу надання фінансових послуг і зниження рівня фінансової системи – такі завдання нині ставлять перед собою працівники банків, виконуючи Національний план дій на нинішній рік. Усе – в рамках програми економічної реформи на 2010-14 роки. Про це говорили сьогодні під час урочистостей в управлінні Національного банку України в Полтавській області. Там з нагоди професійного свята – Дня банківських працівників – підбивали підсумки роботи і відзначали кращих професіоналів.

У Нацбанку незвично людно. А замість тиші – живий орекстр.

Так зустрічають банкірів з усієї області в управлінні Національного банку для урочистого привітання із професійним святом. Їх на території Полтавщини працює близько 10 тисяч осіб.

/Михайло Городницький, начальник управління Національного банку в Полтавській області

Банківська система області, працюючи над виконанням заходів, визначених Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки, зустрічає своє професійне свято значними здобутками. Для стабільного функціонування банківської системи державою створені відповідні умови/

Так за результатами минулого року банківська система області вийшла на прибуткову діяльність, і в 2013-му забезпечила позитивний фінансовий результат, звітують банкіри.

/Михайло Городницький, начальник управління Національного банку в Полтавській області

Упродовж року в Україні спостерігались низькі темпи інфляції. Монетарні заходи відповідали цілям і завданням грошово-кредитної політики. Зокрема, вони підтримали сформовані наприкінці року позитивні тенденції в грошово-кредитній сфері, у тому числі – в динаміці та структурі ліквідності, ресурсній базі банків та банківських коштів/

У кожній банківській установі наразі працює потужний аналітичний сектор, в якому досліджують економічні тенденції – українські та світові, переконані чиновники. А ось в області вперше за останні 20 років впровадили класичний аналіз, планування та прогноз.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Найбільшими підприємствами області ми прорахували можливі обсяги виробництва, які є стратегічними. Взагалі ми прорахували на середню та довгострокову перспективу. Склали план модернізації кожного підприємства. Підприємства оці подають щомісячно інформацію щодо виконання таких показників/

Завдяки такому засобу планової економіки, говорить заступник губернатора, можна спостерігати розвиток. Отже, попри всі ризики, стабільність в області таки є. А крім того, цьогоріч на Полтавщині вдалося реалізувати близько 300 великих та малих інвестиційних проектів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію