В обласній бібліотеці для юнацтва відкрилася громадська приймальня з надання правової допомоги населенню

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/m6T4sywKgP9Xt

З цієї нагоди у закладі влаштували засідання круглого столу, на яке запросили представників влади, правознавців, школярів. Якими питаннями займатиметься громадська приймальня та чому її відкрили саме в цій бібліотеці, знають наші кореспонденти.

Уже 10 років на базі Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара існує правознавчий клуб «Феміда». Його члени – старшокласники полтавських шкіл – зустрічаються з юристами, обговорюють найбільш цікаві питання правознавства.

/Олександра Фенько, член правознавчого клубу «Феміда»

Доволі цікаві ті ж питання корупції, тому що багато чого такого відбувається в повсякденному житті, і це доволі цікаво/

Тож не випадково саме на базі цієї бібліотеки днями відкрили громадську приймальню з надання правової допомоги населенню.

/Валентина Вождаєнко, заст. начальника управління культури Полтавської облдержадміністрації

Це якраз в області головна установа, яка займається правовим вихованням молоді, тому саме тут сьогодні відбувається ця подія, саме тут відбувається зустріч громадськості та молоді і відкривається громадська приймальня/

Тут стане можливим отримати роз'яснення зі складання заяв, користування літературою правознавчого напрямку. Особливу увагу приділять молодому поколінню. Саме тому у день відкриття приймальні у бібліотеці влаштували й засідання круглого столу за участю представників органів держаної влади, співробітників правових організацій, студентів та школярів. Одне з основних обговорюваних питань – проблема корупції у країні. Вона, переконують експерти, стосується у рівній мірі і того, хто бере хабар, і того, хто його дає.

/Олександр Ковжога, голова регіонального управління Всеукраїнської спеціальної колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю

Якби особа не давала, то хабар би не брали. Це проблема держави. Цю проблему треба ставити на рівні держави, і тільки з допомогою перших осіб держави корупція в державі може бути поборена/

Важливий при цьому і моральний бік питання корупційних відносин, запевняють представники релігійних організацій.

/Дмитро Лаптєв, єпископ об'єднаних церков «Світло життя»

Ми боремося з корупцією, але ніхто не відміняв також 10 божих заповідей, а це дуже важливо/

Хто знає, можливо хтось із сьогоднішніх членів правознавчого клубу «Феміда» також невдовзі стоятиме на захисті права та боротиметься з корупцією. Поки що вони лише мріють про свої майбутні професії.

/Олександр Тесля, член правознавчого клубу «Феміда»

Буду вступати до МВС на міліціонера/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію