Депутати області планують прийняти «правила дорожнього руху» для водного транспорту

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/B7u5hOdVgPB2p

На наступній сесії обласної ради депутати розглянуть питання «Про затвердження Правил користування водними об'єктами для плавання на малих суднах». Воно має врегулювати проблеми, пов'язані із водним транспортом. Це своєрідні правила «дорожнього руху» для різноманітних водних мотоциклів. Попередньо це та інші питання обговорили на засіданні постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв'язку.

Вже згодом полтавці, які мають водний транспорт, експлуатуватимуть його згідно з новими правилами користування малими суднами. В області розробили низку вимог до власників таких засобів. Порушників штрафуватимуть, це питання суворо регулюватиме Державна інспекція України з питань безпеки на річковому та морському транспорті. Перш ніж винести відповідне питання на розгляд сесії обласної ради, депутати обговорили його на засіданні профільної комісії.

/Ігор Васін, заступник директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури ОДА

Введно такий термін, як «водний мотоцикл», по-друге, швидкісні бар'єри будуть встановлені, каратимуть за перевищення швидкості на воді. Також розроблені вимоги до використання водного транспорту в нічний час/

Обговорили на засіданні комісії і питання про затвердження регіональної цільової програми створення й впровадження містобудівного кадастру Полтавщини на 2013-2017 роки.

/Юрій Петрук, начальник управління містобудування та архітектури ОДА

Можна зрівняти із земельним кадастром, якщо у ньому обліковується земля на державному рівні, то у містобудівному буде фіксуватись все: будівлі, майданчики/

Розповів Юрій Петрук і про затвердження Схеми планування територій області. Нині фахівці розробили нову, до цього користувалися створеною ще у 1977 році. У Міністерстві регіонального будівництва вже відзначили роботу полтавських спеціалістів, адже виконували її з урахуванням сучасних вимог. Оновлені схеми вже мають міста, на черзі – райони та сільські населені пункти. Не оминули увагою і проблему ремонту доріг. Нині вже усунули ямковість на автошляхах загального користування. Проте це дуже дороге задоволення, говорить заступник голови облдержадміністрації Віктор Шадчнєв.

/Віктор Шадчнєв, заступник голови Полтавської ОДА

У нас близько 80 мільйонів виділено на ремонт, якщо порахувати гроші з міського і обласного бюджетів. Ніби й велика сума, але враховуючи, що в області 20 тисяч доріг, то це копійки/

На ремонт одного квадратного метра дороги, говорить Віктор Шадчнєв, в залежності від глибини ям, потрібно від 600 до 1200 грн.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію