Юні екологи з усієї області зійшлися у двобої за звання кращих із кращих захисників природи

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/99p5TjD3gPBPz

У якості зброї – заклики до охорони навколишнього середовища, плакати із застереженнями берегти ліси та водоймища. Чиї виступи стали найбільш переконливими та хто став переможцем обласного етапу конкурсу, дивіться у наступному сюжеті.

Уже 21-ий раз у Полтаві стартував обласний етап конкурсу-огляду колективів екологічної просвіти. За час свого існування змагання серед захисників природи та навколишнього середовища встигло змінитися. Перш за все, зросла професійність учасників. Утім поряд із якістю виступів, констатують організатори, збільшилася й кількість бажаючих.

/Віталій Бедніна, директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

Починали ми з 13 агітбригад, традиційних агітбригад. А зараз ми маємо на території області більше 250 бригад, не тільки бригад, а колективів екологічної просвіти як офіційні зареєстровані наказами районних міських відділів Управління освіти/

У вільний від навчання час ці школярі займаються благородною справою: годують птахів, доглядають за деревами у лісі, підтримують чистоту у річках та озерах. Вони переконані: майбутнє навколишнього середовища – у їхніх руках, і закликають й інших замислюватися над цим.

/Тетяна Пасюра, учасниця екологічного театру «Первоцвіт» (м. Миргород)

Ми виступаємо перед мікрорайонами міста, учнями шкіл, молоддю, закликаємо їх берегти природу/

/Анна Расторгуєва, учасниця екологічної агітбригади «Еко» (м. Глобино)

Ми виготовляємо годівнички, ми виготовили 200 штук і повісили їх на вулицях нашого міста/

Учасники агітбригад та екологічних театрів – учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів.

/Єлизавета Курінько, учасниця екологічної агітбригади «Еко» (м. Глобино)

У нашій команді «Еко» 10 осіб. Вона заснована 1992 року і займається важливими завданнями для всього людства, адже ми очищаємо водойми, виховуємо культуру у маленьких дітей, відвідуємо дитячі садочки, говоримо дітям, як важливо зберігати природу/

Головна мета подібних конкурсів-оглядів, говорять організатори, щоб діти не лише на сцені палко захищали природу, а й у повсякденному житті не забували про неї. Те, що юні екологи у своїх виступах говорять не порожні слова, вони доводять на практиці. У своїх містах та районах їх знають як активних борців за охорону навколишнього середовища.

/Валентина Бабарика, керівник екологічного загону «Друзі природи» (Семенівський район, с. Крива Руда)

Наші діти працюють у школі, працюють у парку, тому у нас уже немає поламаних гілок на деревах, майже немає сміття. Я думаю, цього ми досягли завдяки нашій співпраці/

Обласний етап конкурсу зібрав 13 агітбригад та екологічних театрів з 11 районів та міст області. Тож кожен з учасників перед виступом відчуває велике хвилювання.

/Ангеліна Погибіль, учасниця екологічної агітбригади «Паросток» (м. Лохвиця)

Це дуже відповідально – представляти свою зону на такому почесному конкурсі. Але ми не вперше є учасниками таких акцій. Ми брали участь в обласних та регіональних всеукраїнських конкурсах «Чисте повітря», «Листопал», «Первоцвіт», «Збережи ялинку»/

Переможцями обласного конкурсу-огляду цьогоріч стали учасники екологічного театру «Джерело» з Полтавської гімназії №17. Тепер вони захищатимуть честь нашого регіону на всеукраїнському рівні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію