Правоохоронці допомагали студентам опановувати нюанси нового Кримінально-процесуального кодексу

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/K9dgzXpWgPBii

Роз'яснювати молодим правознавцям нюанси нового Кримінально-процесуального кодексу взялися в управлінні Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області. Співробітники останнього провели засідання круглого столу, на якому відповіли на питання, що найбільше хвилюють студентів-правознавців.

На круглий стіл в Управління Міністерства внутрішніх справ України в Полтавській області запросили майбутніх правознавців, студентів Полтавського юридичного інституту Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого». Мрія працювати у внітрішніх органах слідчими у багатьох з них з'явилася ще у дитинстві.

/Дар'я, студентка 3 курсу Полтавського юридичного інституту Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого»

Спочатку вивчення правознавства дуже сподобалося, особливо кримінальне право дуже цікаве/

Тепер молоді люди опановують основи юридичної науки у виші. Та, зізнаються, лекції – це лише теоретична частина, поповнювати свої знання можна й у спілкуванні з досвідченими правознавцями.

/Дар'я, студентка 3 курсу Полтавського юридичного інституту Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого»

На лекціях ми вивчали більше з наукової точки зору, як закріплено в Кримінально-процесуальному кодексі. У нас під час лекції виникало багато питань, і зараз ми з'ясували, чи цей кодекс відповідає європейським стандартам/

Майбутніх правознавців, які наразі вивчають основи Кримінально-процесуального кодексу України, цікавило практичне застосування положень нового закону про негласні слідчі дії та чи дійсно він стоїть на захисті прав і свобод громадян.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію