Літня мешканка однієї з міських п'ятиповерхівок звернулася до Студії «Місто» з останньою надією на допомогу

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/lvl9VU4LgPBcE

Вже 11 років вона бореться із сусідами, які, за її словами, не дають старенькій спокійно жити у власному домі. Розбиралися у ситуації наші журналісти.

Пані Любов – літня одинока жінка. У неї немає дітей та онуків, єдине майно, яким дорожить бабуся, – це квартира. Але і у власному домі, каже старенька, їй немає спокою. Виною всьому – сусіди. За словами жінки, вони щоночі щось палять у себе, а неприємний запах проникає до неї через вікно та дірки у стелі.

/Любов Кірносенко, мешкає по вул. Калініна,44

Ви відчуваєте, як смердить в мене куривом, цілу ніч в мене куриво, бензин, газ! У куток туди пускають. Одну дірку пробили, другу/

Але і це ще не все, жаліється мучениця. Бабуся має підозру, що з дому її «викурюють», щоб потрапити до квартири, коли її не буде. Розповідає: вже не один раз, повернувшись до хати, знаходила підтвердження того, що у її відсутність там хтось господарював: обідрані шпалери, вибите вікно, понівечена сантехніка. Одного разу дісталося навіть самій старенькій.

/Любов Кірносенко, мешкає по вул. Калініна,44

Щойно зайшла у під'їзд 19 вересня, і мені балончиком в очі – я впала. А вони мене вдарили по голові – я знепритомніла/

Налякана нападом, одинока старенька жінка боїться сама йти до кривдників на розмову. Навіть коли журналісти нашого каналу дзвонили у сусідські двері, вона ховалася за своїми. Втім, дізнатися думку стосовно ситуації, що склалася, у так би мовити другої сторони конфлікту нам не вдалося: на дзвінки так ніхто і не відкрив. Неохоче прокоментували це і у міліції, підтвердили, що Любов Кірносенко дійсно неодноразово зверталася до правоохоронців, але жоден з виїздів оперативної групи не підтвердив, що є підстави заарештувати бабусиних сусідів. Ми у свою чергу залишаємо право за всіма зацікавленими сторонами висловити свою позицію стосовно цієї ситуації в ефірі нашого телеканалу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію