Три дні знадобилося співробітникам міліції для встановлення особи грабіжника літньої жінки на залізничній платформі

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/VyvHk0h7gPAo5

Три дні знадобилося співробітникам міліції для встановлення особи громадянина, який пограбував літню жінку на зупиночній платформі станції Бабенкове в Новосанжарському районі. Ним виявився неповнолітній юнак 1997 року народження.

До чергової частини Лінійного відділу на станції Полтава надійшло повідомлення про те, що в Новосанжарський райвідділ міліції зателефонувала громадянка 1938 року народження. Перебуваючи на зупиночній платформі станції Бабенкове в Новосанжарському районі, скаржилася жінка, невідома особа заволоділа її сумкою з особистими речами. Отримавши заяву, оперативникам знадобилося декілька днів, щоб встановити особу грабіжника.

/Костянтин Калашник, начальник Лінійного відділу на станції Полтава УМВС України на Південній залізниці

Протягом трьох діб співробітниками кримінального розшуку Лінійного відділу на станції Полтава невідомий громадянин був встановлений та затриманий. У нього вилучено вкрадені речі. Ним виявився неповнолітній житель Новосанжарського району/

Юнак 1997 року народження говорить: вкрав сумку, аби збагатитися.

/підозрюваний

- Думав гроші взяти

- А навіщо?

- Щось купити

- А що хотів купити?

- Сигарети собі і ще щось/

За 24 гривні та мобільний телефон, які знаходилися в сумці, хлопець може поплатитися 4 роками свободи. Саме таке можливе покарання чекає на юного зловмисника.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію