З кожним днем температура повітря піднімається все вище і вище

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/GebTKE1ZgPAU6

Така ситуація особливо небезпечна для хвойних лісових насаджень. Тому лісівники «Полтавського лісгоспу» постійно турбуються про збереження місцевої флори. Які методи застосовують спеціалісти – дізнавалися Юлія Іващенко та Олексій Гнипа.

«Пожежа у лісі – лихо для країни» – подібні біг-борди зустрічаємо біля кожного лісового масиву. Особливо ці слова стають актуальними з настанням спекотних днів, коли можливість займання лісу зростає в рази, розповідає директор Державного підприємства «Полтавський лісгосп» Олександр Холодний. Досить швидко ліс, в першу чергу, хвойний, може перетворитися на звичайне попелище.

/Олександр Холодний, директор ДП «Полтавський лісгосп»

Коли йдеш по згарищу, а тиждень тому там ріс ліс зелений, і ти вже бачиш, що там все чорне, і розумієш, що його треба прибрати, витрачати людські ресурси та кошти, щоб це відновити/

А щоб не довелося нічого відновлювати, продовжує спеціаліст, необхідно завчасно потурбуватися про протипожежну безпеку. Так на території «Полтавського лісгоспу» знаходиться 8 пожежних автомобілів в робочому стані, трактор, модуль. Але найголовніше, наголошує Олександр Холодний, – 3 камери відеоспостереження для нагляду за лісами. Завдяки їм значно оперативніше вдається реагувати під час виявлення осередків вогню. До того ж у лісах підприємства побудовані спеціальні місця відпочинку, куди завітати можуть всі бажаючі.

/Олександр Холодний, директор ДП «Полтавський лісгосп»

Це зроблено тільки для того, щоб люди відпочивали. Там є шалаш, туалет, смітник, мангал, щоб посмажити м'ясо, костри, обкладені камінням/

Тільки будучи свідомими, переконують лісівники, вдасться якщо і не уникнути пожеж, то хоча б зменшити їх кількість.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію