З Днем Перемоги вітали і на залізниці

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/OhgMUjJMgPAn4

Співробітники Лінійного відділу на станції Полтава завітали до своїх старших колег, які знаходяться на заслуженому відпочинку. Подібні зустрічі для правоохоронців – вже давно – добра традиція.

Вже котрий рік поспіль працівники Лінійного відділу на станції Полтава не забувають привітати із Днем Перемоги своїх колишніх співробітників. Ось і це 9 травня не стало виключенням. Ветерани радо зустрічають колег, розповідаючи їм історії з життя. Так Сергій Олександрович Наливко у 18 років був призваний до Радянської Армії, на фронті ж побував під час бойових дій радянсько-японської війни. І вже з 1946 по 1971 роки працював у міліції. Інший же ветеран, Анатолій Сафронович Шостак, під час війни був ще дитиною. Але у віці 10-14 років, говорить чоловік, усі допомагали, як могли, здобути перемогу: хтось – на фронтах, а хтось – у тилу, працюючи на заводах. Після війни прийшов працювати у лави міліції, і, маючи загальний стаж 25 років, вийшов на пенсію. Сьогодні ж, переконують ветерани, їм є заради чого жити.

/Бліци

- У внуки одній дочці 18 років. Оце саме 28 числа було

- Дває правнуків, четверо внуків, дві дочки – одні дівчата/

Лінійний відділ на станції Полтава, наголошує начальник останнього, не забуває про своїх старших колег.

/Костянтин Калашник, начальник Лінійного відділу на станції Полтава УМВС України на Південній залізниці

Хочу привітати шановних ветеранів ВВв, жителів міста Полтави та області з нагоди Дня Перемоги. Від себе особисто, від особового складу Лінійного відділу щиро вітаю вас зі святом. Зичу вам міцного здоров'я, щастя, миру, злагоди, добра, радісних днів у колі рідних та друзів/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію