У музеї Івана Котляревського відкрилася фотовиставка художниці Тамари Морозко

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/v8lVKrfygPAfD

Для експозиції автор відібрала світлини на релігійну тематику. На них – храми Полтави, а також споруди Диканьського та Зіньківського районів. Є серед відображених на фото й церква у селі Попівка поблизу Опішного, Тамара встигла сфотографувати її за два дні до пожежі, що знищила храм.

Своїй фотовиставці, присвяченій Великодню, Тамара Морозко дала незвичайну назву «Даруй мне зрети...». Це, пояснює, звернення до Бога, прохання повернути втрачену здатність сприймати світ внутрішнім зором.

/Тамара Морозко, авторка виставки

Назва виставки «Даруй мне зрети...» – це слова молитви, той, хто постився і причащався, знає, що вона означає. Це прохання про те, щоб Господь дарував внутрішнє бачення/

Споглядаючи архітектуру храмів, вдивляючись у лики святих, ми теж наближаємося до Бога, переконана художниця. На її роботах можна побачити храми Полтави, Диканьського та Зіньківського районів області.

/Андрій Твердохліб, клірик Андріївського храму м.Полтави

Людям, які не бувають або рідко бувають у храмі, тут дається бачення християнки, що є Пасха/

Серед полтавців, вірить Тамара Морозко, знайдеться чимало тих, хто, ознайомившись зі світлинами, оцінить її творчі пошуки.

/Тамара Морозко, авторка виставки

У Земфіри є такі слова пісні: «Если ты ищешь, значит, нас двое». Це, перш за все, для людей, які намагаються жити духовним життям/

Кожна фотографія, розповідає автор, – це художній погляд на певні події. Більшість фото Тамара Морозко зробила під час роботи на телебаченні. Тоді, пригадує, часто бувала у різних районах області, багато фотографувала, нині ж презентує свої напрацювання людям.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію