За рік у новому приміщенні терцентру Київського району надали допомогу чотирьом тисячам полтавців

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/AYGMIanUgPAV3

На тисячу полтавців більше став обслуговувати територіальний центр надання соціальних послуг Київського району Полтави після того, як установу перенесли до іншого приміщення. Тривалий час заклад знаходився на провулку Шевченка, 5 а, проте вже рік працює на вулиці Маршала Бірюзова, 76. Будівля, у якій облаштували центр, значно більша, ніж попередня. Площі вистачило на створення тренажерного залу, комп'ютерного класу, бібліотеки, кабінетів психолога, масажиста, перукаря, швачки та майстерні із ремонту взуття. Напередодні Дня Перемоги у територіальному центрі, який відвідує чимало пенсіонерів, влаштували свято, запросили на нього і визволителів.

У територіальному центрі соціального обслуговування Київського району, який віднедавна працює у новому приміщенні, надають понад 60 видів найрізноманітніших послуг людям із обмеженими фізичними можливостями та пенсіонерам. Окремий напрямок роботи соціальних працівників – допомога вдома. Користується цією послугою і подружжя Лабушевих із Рибців. Федір Кузьмич і Ольга Семенівна – разом із 1949 року. Федір Кузьмич – ветеран Великої Вітчизняної, підлітком пішов у партизани, а вже у 16-ть поповнив ряди бійців третього Українського фронту. Разом із бойовими побратимами пройшов пів-Європи.

/Федір Лабушев, ветеран Великої Вітчизняної війни

Я де тільки не був, був і зв'язківцем, і сапером, і мости будував, у яких тільки військах не був!/

У подружжя немає дітей, майже не і лишилося рідних, багато лиха, розповідають, пережили разом.

/Ольга Лабушева, дружина

Бажаємо вам гарного життя, щоб не довелося пережити такого, як нам/

Зі святом Перемоги стареньких привітав голова Київської районної у місті Полтава ради Віктор Човновий, пообіцяв усіляко підтримувати подружжя. Федір Кузьмич і Ольга Семенівна потребують сторонньої допомоги, досі обробляють 15 соток городу. Від допомоги соціальних працівників, зізнаються, не відмовляються. Її у терцентрі соціального обслуговування Київського району отримують тисячі полтавців. Віднедавна установа працює у новому приміщенні.

/Віктор Човновий, голова Київської районної у м.Полтава ради

Якщо ми мали раніше площу близько 150 квадратних метрів, то тут – 400. Це дало змогу облаштувати різні відділення і надавати більшу кількість послуг/

Нині у терцентрі працюють відділення соціально-медичних послуг, побутової адаптації, обслуговування вдома, а також організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. До послуг полтавців – психолог, масажист, перукар, швея, майстер з ремонту взуття. Працює й соціальне таксі, пункт прокату засобів реабілітації, прання білизни, тренажерна зала і навіть комп'ютерний клас.

/Людмила Кабак, директор територіального центру соціального обслуговування Київського району

Кожен може навчитися користуватися комп'ютером, а також мобільним телефоном, це допомагає у спілкуванні з рідними та близькими/

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, Україна – на першому місці з розповсюдження депресій, зокрема, серед людей поважного віку. Дієвий спосіб у боротьбі з цим явищем – навчання. Тож на базі центру працює «Університет третього віку». Пенсіонери вивчають основи здорового способу житття, опановують ази декоративно-ужиткового мистецтва та інформаційних технологій.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію