Команда КВН Полтавської гімназії №17 виборола перше місце серед юних інспекторів дорожнього руху

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/5EWjjV1XgPBf9

Головна мета змагання – визначити найкращих знавців правил дорожнього руху. Як зустрічали переможців у Полтаві, дивіться у наступному сюжеті.

Третій зональний тур Всеукраїнської гри КВН серед юних інспекторів дорожнього руху приніс полтавській команді перемогу. Її учасники – учні 17-ої гімназії – за перемогу змагалися із представниками Сумської, Харківської, Чернігівської і Черкаської областей.

/Андрій Євстєгнєєв, учень Полтавської гімназії №17, капітан команди КВН «Груз без маркировки»

Було доволі таки складно, були сильні суперники, але ми були впевнені у своїй перемозі, ми йшли до мети і перемогли, все було дуже гарно/

Учасників змагання випробовували у трьох турах: привітання, конкурс новин та музичне домашнє завдання. До знань правил дорожнього руху полтавці додали акторську майстерність, кмітливість та гумор. Саме це їм і допомогло завоювати перше місце. Із перемогою команду вітали начальник УМВС України в Полтавській області Едуард Федосов та начальник УДАІ України в Полтавській області Олександр Штепа.

/Олександр Штепа, начальник УДАІ УМВС України в Полтавській області

Підростаюче покоління, яке в нас є на сьогоднішній день небайдуже до тих проблем, які трапляються на шляхах держави. Тобто, це і дитячий травматизм, це дорожньо-транспортні пригоди з постраждалими, з загиблими/

Розслаблятися рано, говорять учні Полтавської гімназії №17, адже восени на них очікує нове випробування: у Міжнародному дитячому центрі «Артек» юні інспектори дорожнього руху демонструватимуть свої здібності вже у фіналі змагання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію