Національний Сорочинський ярмарок цього року відбудеться з 20 по 25 серпня

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/7nYYefDJgPChu

Та готуватися до нього вже розпочали: восени висадили понад 300 дерев, говорить керівник проекту Світлана Свищева. А ще організатори національного дійства хочуть розвантажити центральну алею, окремо виділити територію розваг, відрізнити народних майстрів і підвищити вимоги до учасників ярмарку. Що саме вимагатимуть від останніх, а також про те, які нововведення планують і вже проводять на території Сорочинського Ярмарку протягом всього року, а не тільки влітку – дізнавались Інна Безугла та Сергій Сепітий.

Нововведення, над якими нині працюють організатори Національного Сорочинського ярмарку, – безперервність його роботи.

/Світлана Свищева, керівник проекту «Сорочинський ярмарок»

Ми вперше у цьому році проводили Різдво як пробний варіант. Було дуже непросто, щоб наші приміщення обігрівалися, але нам це вдалося. Зараз ми плануєм, щоб заходи (я не говорю, що кожного місяця) раз на 2 місяці, раз на квартал точно будуть йти/

Цьогорічних гостей Великих Сорочинців запрошуватимуть на захід, що запланований на вересень-жовтень, але що це буде, Світлана Свищева тримає у таємниці. Останні 5 років територію, де відбувається Національне дійство, активно озеленюють: висадили дерева, нині приводять до ладу клумби. Додатково обіцяють збудувати туалети з усіма зручностями. Символічну ж арку ярмарку планують прибрати, зізнається Світлана Свищева, адже вона руйнується і становить небезпеку. А центральну алею розвантажать за рахунок паралельної дороги, що вже прокладають. Щоб відрізнити народних майстрів від торговців, їх перенесуть на окремий майданчик, незалежно від місця проведення майстер-класів. На окрему територію хочуть винести і розваги: сцени, лунапарк, дитячі майданчики, для більшої зручності, плюс зробити їх різноплановими – на будь-який смак. Із самими учасниками проекту проблем немає, запевняє його керівник, але вимоги до них підвищать.

/Світлана Свищева, керівник проекту «Сорочинський ярмарок»

Особливо, до обслуговування: це зовнішній вигляд ресторанів, посуду і страв. Нарешті уже можна створити здорову конкуренцію між закладами і все ж таки вибрати тих, хто більш-менш впишеться у колорит і представить українську кухню за нормальними цінами/

Нинішнього літа на Сорочинському ярмарку планують показати проект співпраці з Європейським банком реконструкції і розвитку, у рамках якого аналізували діяльність структури, його плани та заходи. До речі, цього літа на Сорочинському ярмарку може відбутися і програма «Майстер-шеф - 3» каналу СТБ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію