Лікарі цього тижня підбивали підсумки своєї роботи за перший квартал року

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

У дитячій лікарні відбулося засідання медичної ради, під час якого представники міського управління охорони здоров'я з упевненістю зазначили, що реформа медичної ланки відбулася. Як наслідок – у Полтаві нині працює більше 20 амбулаторій, що об'єднані у три центри первинної медико-санітарної допомоги.

Кардинальні структурні зміни цього року вже відбулися у медичній галузі Полтави, говорить заступник начальника міського управління охорони здоров'я.

/Олександр Насонов, заступник начальника управління охорони здоров'я Полтавського МВК

У місті з 1 січня цього року почали роботу три центри первинної медико-санітарної допомоги, що стало результатом кропіткої підготовки роботи, яка проводиться у 2012 та попередніх роках в нашому місті/

Ці три центри нині об'єднують 22 амбулаторії, продовжує медик. Що ж до роботи у напрямку підтримки полтавців, які хворіють на гіпертонію, наразі вже виписали понад 70 тисяч рецептів, а щоденно відшкодовується близько 400 тисяч гривень. Позитивним показником за перший квартал цього року лікарі називають зменшення кількості захворювань на інфаркт міокарда, з негативу – зростання пневмонії і вперше виявленого цукрового діабету. А ось кошти, які вже використали у цьому році, розподілили наступним чином: 78% їх спрямували на виплату зарплатні, а 15% – на енергоносії. До Дня Перемоги, запевнили учасники наради, всі інваліди війни вже пройшли комплексні огляди.

Визначилися керівники галузі і з завданнями на другий квартал.

/Олександр Насонов, заступник начальника управління охорони здоров'я Полтавського МВК

Адміністрації міського клінічного пологового будинку необхідно вжити ряд організаційних заходів по створенню міського перинатального центру. І відповідні розрахунки провести до 1 липня поточного року/

А ще готуватимуться у Полтаві до дитячої літньої оздоровчої кампанії та проходження профілактичних оглядів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію