У Ленінському районі з Великоднем вітали дітей з соціально-незахищених родин

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/iuB22nBdgPASC

Цукерки, великодні паски та інші смаколики напередодні свята отримали діти, які належать до соціально-незахищених верств населення Ленінського райвиконкому. На свято, приурочене Великодню, завітало близько 50 маленьких полтавців. Чи сподобалося їм пригощання, знають наші журналісти.

Час і місце зустрічі змінити не можна. Напередодні свят діти збираються у будівлі Ленінської районної у м.Полтаві ради, щоб потім гуртом рушити до улюбленого кафе. Там до приходу шановних гостей вже все готово. Столи вкриті солодощами, які тільки чекають, щоб діти спробували чергові смачні шедеври від дбайливих кухарів. На святкування Великодня запросили дітей із соціально незахищених сімей, сиріт, дітей з особливими поребами.

/Лідія Соловйова, начальник служби у справах дітей Ленінського РВК

Ці діти чомусь вони обділені, але вони добрі, ніжні, лагідні. І коли до них із добротою... Ви коли приїхали, бачили: усі ці діти біжать, і кожен хоче притулитися голівкою, щоб ти одного погладив, тому сказав добре слово, тому сказав, що ти підріс, а ти – молодець/

А ще підбадьорюють та тішать малечу непередодні свят вже за звичкою одяг, взуття та іграшки, принесені до Ленінської районної ради полтавцями, які не байдужі до їхньої долі.

/Олександр Кісільов, депутат Ленінської районної у м.Полтаві ради

Я хотів би побажати цим дітям в першу чергу здоров'я, тепла в їхніх домівках у зв'язку з тим, що багато дітей позбавлені батьків, і ми, як небайдужі люди, будемо намагатися їм допомагати/

На великоднє свято діти завітали зі своїми батьками та опікунами. Дорослі стовідсотково підтримують влаштування подібних «солодких столів».

/Ліна Пашко, мати дитини з особливими потребами

Я мама Пашко Каті. Вона в мене дитина-інвалід. Нам дуже подобаються такі свята/

Емоції та враження переповнювали і маленьких ласунчиків. Вони щиро дякували за увагу та підтримку старших.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію