18 липня вісімдесятиріччя своєї установи святкують працівники служби державного пожежного нагляду

З цієї нагоди тут відзначили ветеранів та кращих співробітників, декому з працівників присвоїли чергові звання. Утім, головним завданням пожежників залишається збереження майна та життя громадян від вогню.

80-ту річницю служби державного пожежного нагляду відзначали в офіційній обстановці з врученням відзнак ветеранам і кращим співробітникам установи та присвоєнням чергових звань. Заступник начальника Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій в Полтавській області Віталій Горшков у своєму урочистому зверненні наголосив, що пожежі були і залишаються одним з найбільш руйнівних сил для економіки країни. Щорічно в Україні стається близько 50-ти тисяч пожеж. В Полтавській області за останні півроку їх трапилося 850, в результаті яких загинуло більше 70-ти чоловік. Саме тому головне завдання служби – профілактична діяльність.

Про ефективність роботи співробітників служби державного пожежного нагляду свідчать і позитивні показники статистики. Так, за період з 2000-го року відсоток пожеж зменшився в 3 рази.

Стрічка новин