На Полтавщині зареєстровано чимало релігійних організацій

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/MUxwq4_2gPAuv

В області, окрім православних, є греко-католицькі, римсько-католицькі церкви, мусульманські громади, християни-баптисти, п'ятидесятники, адвентисти сьомого дня та інші релігійні конфесії. З їх представниками заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко обговорив низку питань на засіданні обласної ради релігійних організацій. Йшлося, зокрема, і про відзначення 1025-річчя з часу Хрещення Русі.

За даними соціологічних досліджень, церква має високий рівень довіри у суспільстві, вона – одна із небагатьох інституцій, які займаються відродженням духовності. Нині, наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко, органи влади і релігійні організації є партнерами. Співпрацюють у різних напрямках: вирішують громадські, освітні питання, займаються благодійністю.

/Валерій Пархоменко, керівник апарату - заступник голови Полтавської ОДА

Проблеми бувають різного характеру, починаючи від відведення земельних ділянок під храми, але я хочу сказати, що невирішених проблем нема, ми всі їх знімаємо. До речі, сьогодні ми ще хочемо обговорити одне важливе питання - це 1025 років Хрещення Русі/

Відзначення цієї дати, переконаний Валерій Пархоменко, стосується не лише православних християн, а й представників інших конфесій, які здійснюють діяльність на території України. Наш край залишається прикладом, де мирно і толерантно живуть представники різних релігійних організацій.

/Микола Перепелиця, директор Департаменту інформаційної та внутрішньої політики ОДА

Політика спрямована на створення сприятливих умов для діяльності конфесій, забезпечення рівних прав і можливостей для всіх релігійних організацій, миру і злагоди у релігійному середовищі, утвердження віросповідної та світоглядної терпимості/

Багато років поспіль представники релігійних організацій Полтави, незалежно від їхньої конфесійної приналежності, займаються благодійністю: допомагають пацієнтам дитячих лікарень, людям похилого віку, беруть участь у масових заходах, співпрацюють з молоддю. Не коректно виокремлювати якусь одну із конфесій як найбільш активну, певен Валерій Пархоменко.

/Валерій Пархоменко, керівник апарату - заступник голови Полтавської ОДА

Бажання в усіх однакове – працювати, це, знаєте, як машина «Запорожець» може везти стільки-то, «Білаз» – трішки більше, а «Камаз» – ще більше. Все залежить від потужностей і можливостей/

На засіданні обласної ради релігійних організацій святі отці з розумінням поставились до пропозиції представників влади спільно відзначати 1025 років Хрещення Русі. Відзначатимуть цю дату 28 липня– в православному церковному календарі це день пам'яті рівноапостольного князя Володимира.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію