Умови праці мають бути безпечними

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/LQ3Usd3bgPAZs

Особливо це стосується тих, хто працює на підприємствах нафтогазового комплексу. Це питання обговорювали на спільній нараді фахівці аварійно-рятувального загону, представники Держгірпромнагляду України в Полтавській області, а також співробітники підприємств нафтогазового комплексу Полтавщини.

На базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області відбулася нарада на тему «Стан охорони праці та промислової безпеки на підприємствах нафтогазового комплексу».

Учасники наради обговорили ключові питання дотримання правил охорони праці на таких підприємствах. Крім цього, переглянули фільм про попередження надзвичайних ситуацій під час буріння, експлуатації та проведенні ремонтних робіт на нафтогазових свердловинах.

Після цього на оперативно-технічній базі аварійно-рятувального загону учасникам наради продемонстрували евакуацію постраждалого за допомогою альпіністського спорядження, проведення робіт зі свердління бурової труби під тиском на фонтануючій свердловині, контроль загазованості територій навколо свердловини, наведення аварійно-устьової збірки на аварійне устя.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію